10 באפריל 2013

עצמאות בקריות: מי יופיע בבמות וכמה זה עולה לנו?


איפה הכסף: קרית ביאליק, קרית מוצקין וקרית אתא יוציאו כל אחת, כ-400 אלף שקל עבור אמנים ביום העצמאות. נוסף לזה מתווספות הוצאות נוספות עבור אבטחה, הגברה, תאורה וכו' * אז מי יופיע בבמות?
מאת: בן רומן

חוגגים בלי חשבון. ב-22 באוקטובר ייקרא כל אזרח מעל גיל 17 לקלפי כדי להצביע בעבור ראש העירייה והרשימה המועדפת עליו למועצת העיר. מחירי האמנים ביום העצמאות הם גבוהים אבל בעיריות לא מהססים לשלם – ככל הנראה גם משום השנה היא שנת בחירות, ואין תעמולה טובה יותר מחגיגת יום עצמאות מושקעת. הכיסוי לעלויות הגבוהות מגיע מהכיס שלנו – משלמי הארנונה. אז כמה השקיעה כל רשות על האמנים ומי יופיע על הבמות המרכזיות בערים ביום שני ה-15.4.2013?

3 חיילים מהקריות מצטייני נשיא המדינה והרמטכ"ל
עצמאות בקרית חיים: העירייה תציב שומרים בבניינים ותממן בית מלון לתושבים
בוטל היום הפתוח במרכז ללימודי משטרה
המדריך המלא: אירועי יום העצמאות בצה"ל

קרית אתא – 400 אלף שקל

אירועי יום העצמאות בקרית אתא, שמושכים אליהם מידי שנה כ-100 אלף חוגגים, יערכו בפארק הרצל בעיר. על הבמה יופיעו כנסיית השכל, מירי מסיקה, עידן רייכל, משה פרץ ולהקת KYD. הקומיקאי קובי מימון ינחה את הערב. במקום יוקמו דוכנים שונים והחוגגים יהנו ממופעי זיקוקים.

משה פרץ צילום יחצ

יגיע לפארק הרצל בקרית אתא ולצובחוץ בקרית חיים. משה פרץ

קרית חיים – 500 אלף שקל

חגיגות יום העצמאות בקרית חיים יתקיימו על ציר אח"י אילת תחת מותג מסיבות הרחוב של עיריית חיפה – צובחוץ. על הבמה יופיעו משה פרץ, אביב גפן, ברי סחרוף, מוש בן ארי ולירן דנינו. בין לבין יקפיצו את החוגגים תקליטני חברת Sounds Good ו-DJ Avi Vibe. על פי ההערכות עיריית חיפה השקיע באמנים שיופיעו בקרית חיים לבדה, ללא במות הבידור הנוספות ברחבי העיר, כ-500 אלף שקל.

מירי מסיקה יחצ

תחגוג עם תושבי קרית חיים. מירי מסיקה

קרית ביאליק – 400 אלף שקל

בפארק החי אפק שבקרית ביאליק יופיעו משה פרץ, דודו אהרון, אביב גפן ולהקת KYD. האמנים שיופיעו נבחרו על ידי תושבי העיר באמצעות הפייסבוק העירוני.

מספיק טובים בשביל עיר הנוער, צובחוץ ואין ספור אירועים ברחבי ישראל אבל לא בשביל העיר שחלק משמה. הרכב KYD, קרית ים ד'

יופיעו בפני תושבי קרית אתא וקרית ביאליק. הרכב KYD

קרית שמואל – 100 אלף שקל

עיריית חיפה תקים במת חגיגות גם לציבור הדתי בקרית שמואל ושם יופיעו יהורם גאון, אודי דוידי ותתקיים הרקדה אל תוך הלילה.

קרית מוצקין – 420 אלף שקל

ברחבת החי פארק בקרית מוצקין יופיעו דודו אהרון, פייבי ג'קסון, מירי מסיקה ומוש בן ארי. השדרן דידי הררי ינחה את הערב ובין לבין ירקיד את החוגגים DJ דין כהן.

דודו אהרון (צילום יחצ)

יגיע לקרית מוצקין. דודו אהרון (צילום יחצ)

קרית ים – 250 אלף שקל

באירועי יום העצמאות בקרית ים ממשיכים במסורת המופעים המלאים. השנה יופיעו על הבמה המרכזית בפארק זבולון בעיר, יוצא "כוכב נולד" עידן עמדי והזמרת הבינלאומית אישתאר בהופעה מלאה. את האירוע ינחה דן כנר.

יום העצמאות בקריות 2013 כמה זה עולה לנו

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל