27 בפברואר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

אלי דוקורסקי מציג: חנייה בתשלום מסביב לקריון


אלי דוקורסקי מציג: חנייה בתשלום מסביב לקריון

התרגלתם לחנייה חינם באזור הקריון? לראשונה: בתחילת חודש מרץ 2012, תיאלצו לשלם דמי חנייה, כשלושה שקלים לשעה, ברחובות העוטפים את מרכז הקניות בקרית ביאליק – במידה ולא תמצאו מקום בחניות המוסדרות של המקום.

יש מקומות חנייה בשפע בתוך שטח המרכז המסחרי. דוקורסקי

בימים אלה צובעת עיריית קרית ביאליק את פסי המדרכה בכביש העוקף את הקריון, ובמקום יוצבו מכונות להנפקת כרטיסי חנייה.

>> חושבים שמדובר במהלך חיוני?
>> הצטרפו לדיון בעמוד הפייסבוק שלנו

"המהלך פוגע בציבור"

הפעלת החנייה בתשלום אושרה פה אחד במועצת העיר קרית ביאליק וראש העיר אלי דוקורסקי סבור כי צעד זה ישים קץ למצוקת החנייה של דיירי הרחובות הסמוכים לקריון (שיקבלו תו חנייה בחינם) וכי יש מקומות חנייה בשפע בתוך שטח המרכז המסחרי.

חבר המועצה, גל הדרי, טוען כי יש לחלק תו חניה שנתי לכל תושבי העיר או לבטל לאלתר את החניה בתשלום: "התושבים אשר מתגוררים בסמוך לקריון צריכים לקבל תויות חניה בחינם. העירייה מחוייבת גם לספק לשאר תושבי ביאליק תו חניה שנתי בסך 35 שקלים כמו במוצקין. במידה והעירייה אינה מסוגלת לספק זאת, עליה לבטל לאלתר את החניה בתשלום ברחבי העיר".

בהנהלת הקריון מתנגדים למהלך ומציינים כי המרכז המסחרי ימשיך להעניק חנייה חינם בשטחו וכי הצעד של עיריית קרית ביאליק פוגע בציבור.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל