24 באפריל 2013

ניסתה לדרוס את בעלה כי ביקש להתגרש


בבקשה לגירושין טוען איש עסקים מהצפון כי אשתו ניסתה לדרוס אותו כשאמר לה שברצונו להתגרש ממנה
מאת: בן רומן

רכב, נהג, מכונית (אילוסטרציה)

"ניסתה לדרוס אותי" (אילוסטרציה)

חיזור גורלי. "האישה עקבה אחר מכוניתו של הבעל והורתה לו להיכנס למכוניתה והחלה בנהיגה פרועה…".  לא, אין המדבר בעלילה הלקוחה מסרט אלא "בסרט" אימה שחווה איש עסקים, תושב הצפון, שאותו הוא מגולל בבקשה לפירוק שיתוף שהגיש לבית המשפט לענייני משפחה בחיפה.

"… כאשר התובע הצליח לצאת ממכוניתה והחל לברוח לכיוון השדה הפתוח, ניסתה הנתבעת לדרוס אותו כשהיא נוסעת אחריו במהירות", מתארת עו"ד טליה לימור שקולניק, המייצגת את הבעל, את שעבר עליו בכתב התביעה ומוסיפה, "התובע הגיע בשארית כוחותיו לקצה השדה ובו עצי ברוש וכשלא יכלה עוד הנתבעת להתקדם בנהיגתה, עצרה זו את המכונית והחלה לצרוח, לקלל ולצעוק על התובע שלמעשה ראה את קיצו קרב".

כמו כן, טוען הבעל, "האישה סובלת ממצבי רוח קיצוניים ובכל עת שהתובע מבקש לצאת מבית ללא קבלת הסכמתה, היא נוהגת לנעול את דלתות הבית, נוטלת את המפתחות, כולל מכשיר הפלאפון ולא אחת נוהגת לבעוט בדלת המכונית שלו".

התובע שחש לדבריו כבן ערובה ועד עתה נשאר בבית "רק בשביל הילדים", החליט לעזוב את הבית ושכר דירה. הבעל, מבקש כעת בנוסף לפירוק שיתוף, כי על האישה לעבור מבדקי מסוגלות הורית לנוכח התנהגותה המהווה סיכון רגשי לקטינים. האישה טרם השיבה לטענות הבעל ודיון בתיק, צפוי להתקיים בקרוב.

> עורכי דין בקריות
> עורכי דין בישראל

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל