24 באפריל 2013

"לא רוצות לוותר על אמא"


לא רוצות לוותר על אמא

גולשים כותבים // חגית בן סימון יחיה, קרית אתא:

אנחנו חגית, מירב, סיון ואושרית… רוצות לשתף אתכם בדבר הכי יקר לנו בעולם – באמא שלנו.

האמא היקרה שלנו, שהביאה אותנו לאוויר העולם, שתמיד דוחפת אותנו להצליח, שנותנת לנו את כל שניתן לתת, שאוהבת אותנו אהבת אמת, שמחנכת אותנו לקבל גם את מה שלא מושלם, שתמיד מנחה אותנו לדרך הישר.

לפני כעשר שנים חלתה אמא במחלה שפגעה בכליותיה ובשנת 2011 עברה ביופסיה אשר בה התברר כי היא סובלת מאי ספיקת כליות סופנית ומצבה החל להתדרדר.

לפני כחודש אמא היקרה שלנו החלה לקבל דיאליזה במשך כל השבוע כל 6 שעות!! על פי המלצת הרופאים אמא צריכה לעבור השתלת כליה במהירות האפשרית בחו"ל.

עלות ההוצאות וניתוח ההשתלה כ-200,000$ ואין באפשרותנו לממן את הניתוח. אנו זקוקים לעזרתכם המהירה שתציל את חייה של אמי על מנת שתוכל להמשיך לגדל אותנו.

אנחנו כאן תמיד נהיה לחזק את ידה ונזכיר לך ולכל אחד ואחד: שאמא יש רק אחת!!! ועל אמא שלנו אנחנו לא רוצות לוותר!!!

תרומה ניתן להעביר לקרן מיוחדת שהוקמה לצורך כך בארגון "חברים לרפואה" ע"ש "חברים לרופאה" עבור מזל יחיא – בבנק פועלים , סניף 681, מס ח-ן 604603.

ניתן לתרום עבורה באמצעות: .שליחת צ'ק ע"ש "חברים עבור מזל יחיא", לכתובת משרדי "חברים לרפואה" ת.ד. 6782 רמת-גן 52167 או באמצעות העברה / הפקדה ישירה לח-ן (נא לפקסס העתק אישור העברה/הפקדה לפקס 03-5792223 לצורך משלוח קבלה) או באמצעות כרטיס אשראי: בטלפון: 03-5777666 או ישירות באתר "חברים לרפואה" www.haverim.org.il בדף קרן ההצלה על שמה.

אנו נודה ונברך על כל תרומה – קטנה כגדולה, ואנחנו מאחלות לכם ולבני משפחתכם בריאות ואריכות ימים. כל תרומה תתקבל בברכה ותשלח קבלה. כל התרומות מוכרות לצורכי מס לפי סעיף 46.

תודה לכולם מראש.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל