25 באפריל 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

אסיר ברישיון נכנס לבר ומזמין 9 בירות וקשית


בשנת 2000 אחרי שדני טיקמן מקרית ים שתה אלכוהול, הוא ריסס את רחוב יפו בחיפה בירי אם-16 על עוברי אורח וחנויות, בניסיון לנקום בערבים אחרי הלינץ’ ברמאללה * הוא שוחרר בניכוי שליש מ-14 שנות המאסר בגין ניסיון הרצח * במוצ"ש האחרון הוא יצא לסבב ברים בקיסריה. איך זה נגמר?
מאת: יואב איתיאל, מגזין המושבות

נדקר בעקבות עימות שהחל במועדון (אילוסטרציה)

(אילוסטרציה)

לילות קיסריה: שוטרי הסיור של משטרת חדרה הוזעקו במוצ"ש למסעדת "נאגומי" במרכז קיסריה. זאת, אחרי שהתנהגותו של אחד הלקוחות שם חצתה את גבול הטעם הטוב. אולי בשל השתייה. לדברי העובדים הוא שתה בירה אחת, יצא, נכנס, שתה עוד אחת, ועוד אחת. זה נמשך עד שבסך הכל גמא שם שבע, שמונה, או תשע בירות, תלוי את מי שואלים. במהלך ההתנהלות הזו גם ביקש לשתות אותן בקשית. ערובה להשתכרות. אחר כך כבר דרש את מספר הטלפון של הברמנית, לטענת המשטרה הטריד אותה מינית, ואת הסאה הגדיש כאשר לדברי העובדים ביקש ממנה 50 אלף ש"ח. זו לא הפעם הראשונה שלו במקום הזה, לא הפעם הראשונה שלו לפלרטט עם העובדות, אבל הפעם זה כבר גלש מעבר למה שיכולים היו להבליג עליו, במיוחד לאחר שקבוצה של ילדים עזבה את המקום, מרוב פחד.

אנשי הביטחון של החברה לפיתוח קיסריה הגיעו למקום תוך דקות, אחר כך גם שוטרי הסיור של חדרה, שוחחו עמו ושיחררו אותו לדרכו לאחר שלדבריהם סירבו עובדי "נאגומי" להגיש תלונה. שעה קלה לאחר מכן, שוב הוזעקו השוטרים לקיסריה. ע"פ החשד תקף האיש כשני קילומטרים משם, במסעדת "פורט קפה". המשטרה טוענת כי גם שם דרש כספים ונשיקות מהמלצריות. אבל, עד שהגיעו השוטרים כבר התנדף מהמקום יחד עם אדי האלכוהול שאפפו אותו.

משטרת זבולון עצרה את החשוד, דני טיקמן, 32, יום למחרת, בבית המשפחה בקרית ים. הוא בן יחיד לאביו, בוריס טיקמן, מהנדס העיר טירת הכרמל ואמו, אנה טיקמן, בכירה במשרד להגנת הסביבה. הוא מכחיש את הטענות וטוען כי במוצ"ש היה בבית החל מהשעה 22:00, וכי כלל לא ייתכן שהיה מעורב באירוע ב"פורט קפה".

זו לא הפעם הראשונה שהוא מצער כך את הוריו הנורמטיביים עד מאד. לבעלי זכרון ארוך, שמו של דני טיקמן מוכר מפרשה קודמת שהסעירה את המדינה. בנובמבר 2001 נגזרו עליו 16 שנות מאסר, מהן 14 שנים לריצוי בפועל, לאחר שהורשע בניסיון לרצח. טיקמן טען אז כי היה תחת השפעת שתייה מופרזת של אלכוהול, וכי לא היה אחראי למעשיו.

> הכתבה המלאה במגזין המושבות

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל