30 באפריל 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

מנהלי "הנסיכה" לשעבר פותחים אולם חדש


לאחר הסכסוך המתוקשר בין השותפים-מנהלים באולמות הנסיכה בחוצות המפרץ, ארבעה מהשותפים לשעבר עומלים בימים אלו על פתיחת קומפלקס אירועים חדש, בהשקעה של 25 מיליון שקל
מאת: בן רומן

אולמות אירועים, מסעדה, יין (אילוסטרציה)

לא מספיקים לכם אולמות האירועים בסביבה? בקרוב אחד נוסף. לאחר משפט מתוקשר, בחודש ספטמבר האחרון עזבו אנשי העסקים משה אלישקוב, איציק צבי, רוברט בן דוד ודוד מור את ניהול אולמות הנסיכה והכריזו כי יפתחו אולם אירועים חדש.

הארבעה הקימו חברת חדשה תחת השם "חלוצים אולמות אירועים" ושכרו מחברת "דוד שסטל" מבנה בגודל של כ-18,000 מ"ר ברחוב חלוצי התעשייה בקרית חיים לתקופה של 20 שנה עם אופציה ל-5 שנים נוספות. בעבור המבנה ישלמו שכירות בסך 200,000 שקל בחודש.

"הבאנו אנשי מקצוע מומחים". משה אלישקוב, מבעלי המתחם החדש ולשעבר שותף באולמות הנסיכה

"הבאנו אנשי מקצוע מומחים". משה אלישקוב, מבעלי המתחם החדש ולשעבר שותף באולמות הנסיכה

המתחם החדש שיוקם תחת השם "נוביה" (כלה בספרדית), יכלול שלושה אולמות עם תיקרות בגובה של כ-9 מטר, לכ-1,200 מוזמנים, לכ-600 מוזמנים ולכ-350 מוזמנים ויציע גם כ-400 מקומות חנייה שמחציתם נמצאים בתוך הבניין. על פי תכנון עבודות ההקמה הן יימשכו עוד כ-5 חודשים.

"הבאנו אנשי מקצוע מומחים בתחומי התכנון", אומר לקריות באינטרנט משה אלישקוב מבעלי וממנהלי המתחם, "בכדי שנוכל להפוך את האירועים שיתקיימו אצלנו למושלמים עבור מזמיני האירועים".

אלישקוב מוסיף ואומר: "בחרנו בקפידה שפים וטבחים מנוסים ויצירתיים, היוצרים מנות מלהיבות שעושות חשק לעוד. כמו כן, בחרנו גם בקפידה צוות ניהול לאירועים, כולל רבי מלצרים, מלצרים ודיילות מקצועיות".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל