2 במאי 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

ג'ודוקא מהקריות – במקום ה-3 באירופה


טומי ארשנסקי מקרית ים זכה במדליית ארד בקטגוריית המשקל עד 60 קילוגרם באליפות אירופה בג'ודו * חבר הכנסת יואל רזבוזוב: "הוא מקור השראה לילדי הקריות" * ארשנסקי: "מקדיש את המדליה לאבא"
מאת: אבי דוד

טומי ארשנסקי (צילום ויקיפדיה, הוועד האולימפי)

"מקור השארה" טומי ארשנסקי (צילום ויקיפדיה, הוועד האולימפי)

טומי ארשנסקי זכה בשבוע שעבר במדליית ארד באליפות אירופה בג'ודו בבודפשט, הונגריה. ארשנסקי, שהתחרה בקטגוריית משקל של עד 60 קילוגרם, עלה אוטומטית לסיבוב השני, אז פתח את הופעתו בתחרות בקרב נגד נונו קרבאליו הפורטוגלי.

הג'ודוקא הישראלי רשם את הישג השיא בקריירה שלו אחרי שניצח באיפון בקרב על הארד את יאניסלב גרצ'ב הבולגרי.

ארשנסקי אמר ל-ynet ספורט: "הגעתי לאליפות שאני פצוע בכתף ובקרסול ואורן מאמן הנבחרת התעקש והאמין בי כדי להגיע לתחרות. היה לי תקופה לא טובה מאז האולימפיאדה וזה כיף לשוב על הפודיום. רוצה להיות כשיר לקראת אליפות העולם ולהצליח גם שם. אני מודה לכל הצוות שמלווה אותנו. אני מקדיש את המדליה לאבא שתמיד האמין בי ולאורן מאמן הנבחרת שבזכותו הגעתי לכאן".

חבר הכנסת והג'ודואי לשעבר יואל רזבוזוב, השוהה בבודפשט כאורח האיגוד האירופאי לג'ודו, חגג עם ארשנסקי את מדליית הארד ואמר: "טומי הוא תקווה אולימפית לריו. לא סתם ערכתי את ההפגנה לאפשר לו לצאת ללונדון מתוך ידיעה שהניסיון שיצבור יקדם אותו לעבר שיאים חדשים. התרגשתי ושמחתי עבור טומי, המהווה מקור השראה לילדי הקריות שהיום שמחים איתו על ההישג הנהדר שלו".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל