7 במאי 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

חיים צורי רוצה שיכירו בו כנפגע עבודה


לא גנן או פועל בניין, ראש עיריית קריית מוצקין בכבודו ובעצמו תובע את הביטוח לאומי כנפגע תאונת עבודה. הסיבה: חשיפה ממושכת לשמש שגרמה לו לנגעים בעור באוזן ובגב. לטענתו, במהלך 20 שנותיו כראש עיר נאלץ לצאת מהמשרד במשך חמש שעות בממוצע ביום והחשיפה הממושכת לשמש גרמה לנגעים
מאת: מערכת קריות באינטרנט וחדשות 2

שכח את החגורה? צורי מגיע ברכבו למקום

לטענתו נפגע במהלך עבודתו כראש עיר. חיים צורי

סיכון מקצועי: המקצוע ראש עיר כנראה פוגע בבריאות לא רק בגלל המתח. ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי, תבע את הביטוח הלאומי כנפגע תאונת עבודה – בגלל פגיעה שנגרמה לו כתוצאה מעבודתו בשמש.

צורי, המשמש כראש עיר מזה 20 שנה, טוען כי נתגלו אצלו מספר נגעים בעור במהלך השנים האחרונות, בעיקר באוזן ובגב כתוצאה מתנאי עבודתו.

בכתב התביעה, שהגיש באמצעות עורך הדין אלי סרור, ציין ראש העיר כי כחלק מהתפקיד הוא נאלץ לצאת בממוצעה החוצה במשך חמש שעות ביום. לדבריו, החשיפה לשמש היא שיצרה את הנגעים ולכן מדובר בתאונת עבודה. צפו בדיווח המיוחד של אתר "קריות באינטרנט" והעיתונאי יוסי מזרחי בחדשות 2.

תביעתו של צורי נידונה ועברה לחוות דעת של מומחה רפואי. בין היתר יישאלו שאלות כמו: מדוע לא הצטייד בכובע בעת יציאתו לשמש? והאם השתמש בקרם הגנה? לאחר מכן, ייקבע האם יש קשר בין הנגעים בעור לשמש, ולמקום עבודתו של צורי. בהתאם יוחלט האם לפצותו ובכמה.

קליק לדיווח המלא בחדשות 2
להחלטה של בית הדין לעבודה

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל