10 במאי 2013

קרין בן גלים עזבה את בית "האח הגדול"


המתמודדת מקרית ביאליק בחרה לעזוב את התכנית פחות משבוע לאחר תחילת העונה, זאת בשל מה שהוגדר כ"סיבות אישיות" ובתיאום עם הפקה * הדוגמנית נטלי דדון: "היא אמיתית מדי"
מאת: מערכת קריות באינטרנט

עוזבת את הבית. קרין בן גלים

עוזבת את הבית. קרין בן גלים

פחות משבוע לאחר שהחלה העונה החמישית של "האח הגדול", בוואלה תרבות דווח כי המתמודדת קרין בן גלים עזבה את התכנית על פי בחירתה והחלטתה בשל סיבות אישיות, ובתיאום עם הפקת התכנית.

אמה של קרין, אשת החברה והעיתונאית רחלי בן גלים, התייחסה לעזיבה: "הנסיכה שלי אמרה 'די, מספיק' ולא יכלה להישאר בבית האח הגדול. כנראה רק מי שנמצא שם מרגיש את הקושי. לנו בחוץ אסור לשפוט אף אחד גם אם הכל נראה מפה הכי ורוד. בית יפה, דמויות מעניינות, פינוקים, אוכל ללא הגבלה, פרסום על בסיס יומי , משחקים ומשימות ותוסיפו מה שאתם חושבים… אבל כל היופי ששם, לא עשה את הנסיכה שלי למאושרת. מה שעושה את קרין מאושרת זה הבית האמיתי שלה, האבא האמיתי שלה, האמא האמיתית שלה, המשפחה האמיתית שלה והחבר האמיתי שלה והיא פשוט חזרה לבית האמיתי שלה, למקום כי בו היא מרגישה הכי בטוחה ומוגנת".

"כנראה שזה לא התאים לה. היא אמיתית מדי וזה משהו שלא תמיד עובד לטובתך", אמרה מוקדם יותר לוואלה! תרבות הדוגמנית נטלי דדון, חברתה של בן גלים, לאחר ששוחחה עם משפחתה של המתמודדת. "היא צריכה להכיר אנשים לפני שהיא מחייכת, ושם כולם נחמדים לכולם בלי לדעת מי עומד מולם – ככה זה עובד בריאליטי".

קרין בן גלים, בת 23, בתו של איש העסקים ויזם הנדל"ן גבי בן גלים, מבעלי קאנטרי גלי גיל ותיאטרון הצפון, נכנסה לתכנית בתחילת השבוע יחד עם 17 מתמודדים נוספים, אך לאורך השהייה במתחם בימים האחרונים נראה היה שהיא מדוכדכת, ולא השתתפה בשיחות ופעילויות עם שאר הדיירים.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל