12 במאי 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

"שעות ניסו לשכנע את קרין להישאר"


"במשך ארבע שעות ניסו לשכנע אותה להישאר והיא לא הסכימה", כך טוענת רחלי בן גלים, אמה של קרין שפרשה מתכנית האח הגדול
מאת: בן רומן

"ניסו להשאיר אותה בתכנית". קרין בן גלים בבית האח הגדול

"ניסו להשאיר אותה בתכנית". קרין בן גלים בבית האח הגדול

מתמודדת האח הגדול, קרין בן גלים מקרית ביאליק, פרשה מתכנית האח הגדול בשל מה שהוגדר כ"סיבות אישיות ובתיאום עם הפקת התכנית".

אשת החברה והעיתונאית, רחלי בן גלים, אמה של קרין, טוענת בפרופיל הפייסבוק שלה כי בהפקה ניסו להשאיר אותה בבית האח הגדול. "במשך ארבע שעות ניסו לשכנע אותה להישאר והיא לא הסכימה", כתבה בן גלים.

בסטטוס שפרסמה וזכה למאות לייקים ותגובות תמיכה, כתבה רחלי בן גלים: "הנסיכה שלי אמרה 'די, מספיק' ולא יכלה להישאר בבית האח הגדול. כנראה רק מי שנמצא שם מרגיש את הקושי. לנו בחוץ אסור לשפוט אף אחד גם אם הכל נראה מפה הכי ורוד. בית יפה, דמויות מעניינות, פינוקים, אוכל ללא הגבלה, פרסום על בסיס יומי , משחקים ומשימות ותוסיפו מה שאתם חושבים… אבל כל היופי ששם, לא עשה את הנסיכה שלי למאושרת. מה שעושה את קרין מאושרת זה הבית האמיתי שלה, האבא האמיתי שלה, האמא האמיתית שלה, המשפחה האמיתית שלה והחבר האמיתי שלה והיא פשוט חזרה לבית האמיתי שלה, למקום כי בו היא מרגישה הכי בטוחה ומוגנת".

קרין בן גלים, בת 23, בתו של איש העסקים ויזם הנדל"ן גבי בן גלים, מבעלי קאנטרי גלי גיל ותיאטרון הצפון, נכנסה לתכנית בתחילת השבוע שעבר יחד עם 17 מתמודדים נוספים, אך לאורך השהייה במתחם בימים האחרונים נראה היה שהיא מדוכדכת, ולא השתתפה בשיחות ופעילויות עם שאר הדיירים.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל