12 במאי 2013

כתב אישום: פקח בעיריית מוצקין סחט תושב


פקח בעיריית קרית מוצקין נקלע לויכוח עם אב ובנו מקרית ים, על רקע דוח בחניית תחנת הרכבת. ב"ידיעות המפרץ" דווח כי כשנרגעו הרוחות, הבטיחו זה לזה לא להגיש תביעות הדדיות, אף הפקח רדף אחרי האב ובנו והודיע להם כי שינה את דעתו
מאת: מערכת קריות באינטרנט

פקח עירוני (אילוסטרציה)

"אם לא אקבל כסף, אגיש תלונה במשטרה" (אילוסטרציה)

כתב אישום הוגש לבית משפט השלום בקריות נגד פקח בעיריית קרית מוצקין בגין סחיטה של תושב קרית ים, איתו נקלע לויכוח לאחר שרשם לו דוח חנייה – כך דווח בעיתון "ידיעות המפרץ".

מכתב האישום עולה בחודש יולי בשנת 2011 תגלע ויכוח בין הפקח לבין אב ובנו, על רקע רישום דוח חנייה בחניית הרכבת בקרית מוצקין. בלהט הויכוח בעט האב באופנוע של הפקח, והאחראי על הפקחים בעיריית קרית מוצקין, שהוזעק למקום, הפריד בין הניצים.

לאחר שנרגעו הרוחות, הגיעו האב והפקח להסכמה על פיה לא יגישו תלונות אחד נגד השני במשטרה. למרות זאת, וחרף הסיכום ביניהם, עקב הפקח באופנועו אחרי רכבו של הבן, עד שהשיגו והורה לו לעצור. הבן עצר את רכבו, והפקח ניגש אליו וביקש את מספר הטלפון שלו.

עוד דווח ב"ידיעות המפרץ", כי במהלך אותו יום התקשר לפקח פעמיים לבן, ואיים עליו שאם לא ישלם לו כסף, הוא יגיש תלונה שקרית במשטרה נגד אביו בגין תקיפת עובד ציבור.

בכתב האישום צויין: "הנאשם, שהינו עובד ציבור, איים על הבן בפגיעה בשמו ובחירותו של אביו, וכן הטיל אימתו עליו בדרך אחרת, הכל כדי להביא את הבן לשלם לו כסף".

הפקח טרם ענה על כתב האישום נגדו. בחודש יוני יחל משפטו אצל השופטת הבכירה בבית משפט השלום בקריות, רמה לאופר-חסון.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל