20 במאי 2013

אלפים ביום הסטודנט של אוניברסיטת חיפה


גם הגשם לא עצר מעל ל13 אלף צעירים שהשתתפו ביום הסטודנט של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה
מאת: אבי דוד

למרות הגשם. יום הסטודנט (צילום: בוריס צרניאקוב)

למרות הגשם. יום הסטודנט (צילום: בוריס צרניאקוב)

פסטיבל הסטודנט של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה-"whitefest", התקיים ביום שני האחרון בחניון הקונגרסים, חיפה. כמיטב המסורת, הופיעו אמנים מהשורה הראשונה, בניהם משינה, אייל גולן ואביב גפן.

פסטיבל הסטודנט של אוניברסיטת חיפה הינו אירוע המתרחש אחת לשנה לקראת סיומה של שנת הלימודים האקדמית וכולל מגוון רחב של פעילויות הווי ותרבות להפגת שגרת הלימודים הלחוצה.

השנה התקיים פסטיבל הסטודנט לראשונה בשיתוף אגודות הסטודנטים של אוניברסיטת חיפה עם המכללות: ויצו, גורדון, אורנים וכרמל והופק על קונפסט הצבע הלבן תחת השם "whiteFest" כהשראה מהפסטיבל העולמי – White Sensation והקרבה לחג השבועות, ולכן כל המשתתפים התבקשו להגיע בלבן.

למרות גשם שהפתיע במהלך הופעתה של הלהקה התקווה 6 מעל ל13,000 סטודנטים וצעירים מכלל הארץ ובפרט תושבי חיפה והקריות לקחו חלק והגיעו למתחם ההופעות. בין האומנים שהופיעו על הבמה המרכזית: משינה, אייל גולן, אביב גפן והתעויוט, מוש בן ארי, התקווה 6, נסרין קדרי ואמני הטראנס: d.j. ace ventura ו d.j. captain hook בהנחיית קובי שטח. נוסף על ההופעות הוקמו מתחמים ענקיים של דוכנים, אומנויות, באזרים, במה אלטרנטיבית, מתחמי vip, משחקים וברים מוזלים.

במהלך האירוע חברי אגודת הסטודנטים הפתיעו את הזמר אביב גפן בעוגה לרגל יום הולדתו הארבעים שחל כארבעה ימים לפני כן. חברי האגודה ארגנו את ההפתעה בסודיות מוחלטת יחד עם אמרגנו של הזמר והלהקה שניגנה "יום הולדת שמח" באמצע המופע. כמו כן על הבמה הוענקו פרסים שונים בניהם כרטיס טיסה לאחד הסטודנטים המשתתפים וכן ארוחות זוגיות לסטודנטים שהעלו תמונות בקונספט לבן שהועלו לעמוד הפייסבוק.

יום לפני יום הסטודנט אגף בינוי ותחזוקה של אוניברסיטת חיפה, יצר את המספר 13.5, על ידי הדלקת תאורה במגדל אשכול באוניברסיטת חיפה. הדבר התאפשר הודות לשיתוף פעולה צמוד בין האוניברסיטה לאגודת הסטודנטים.

יוסי מזרחי, יושב ראש אגודת הסטודנטים: "אני שמח וגאה על הפקת הענק שאירגנו לטובת הסטודנטים בחיפה. השקענו רבות כדי ליצור אירוע מושקע ואיכותי, כזה שטרם נראה בחיפה בשנים האחרונות. הקונספט הייחודי עומד בשורה הראשונה של הפסטיבלים העולמיים. אני מודה לכל הסטודנטים שלקחו חלק ולכל השותפים לארון ערב זה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל