29 במאי 2013

שיניים חדשות תוך יום אחד בלבד


ד"ר רמי פטררו, מנהל "המרכז לבריאות השן" בקרית מוצקין, מציג שיטה חדשנית, ממוחשבת ומדויקת המאפשרת השתלות שיניים ביום אחד
מאת: שי אגם

פרויקט מיוחד למען הקהילה. ד"ר רמי פטררו

אחד המובילים בתחום. ד"ר רמי פטררו

תפתחו את הפה רק כשתהיו בטוחים: הפה שלנו מייצג אותנו. שיניים צחורות וישרות, מקרינות בריאות והיגיינה כללית טובה. עד היום הטיפולים והשתלות השיניים, היו מסורבלים וממושכים, למרות ההתקדמות הרבה שנעשתה בתחום – לא עוד. כשמדובר על בריאות הפה שמשפיע על איכות חייכם ולכל ימי חייכם על המראה האסתטי, חשוב לא לוותר ולא לקבל את הדברים כמובנים מאליהם.

ב"מרכז לבריאות השן" בניהולו של ד"ר רמי פטררו מציעים לכם שיטה ממוחשבת ומדויקת להשתלות שיניים, שהביאה למהפכה ברפואת השיניים, ומאפשרת קבלת שיניים קבועות ויציבות תוך יום אחד בלבד.

לא בכדי נחשב ד"ר פטררו לאחד המובילים בתחום השתלות השיניים בצפון הארץ. ד"ר פטררו בעל ניסיון של למעלה מ-13 שנים. במהלך השנים עבר קורסים והשתלמויות רבות בארץ ובחו"ל. מתעדכן באופן שוטף בכל החידושים בתחום רפואת השיניים, כולל השתתפות מתמדת בכנסים שונים בתחום רפואת השיניים. ד"ר פטררו מבצע באופן שוטף השתלות דנטליות בטכניקות מתקדמות וכן טיפולים משמרים ומשקמים, החזון שלו הוא לתת שירות וטיפול ברמה הכי מקצועית שאפשר תוך שמירה על יחס אישי וחם. כמו כן הוא מנהל את הפורום "השתלות שיניים ויישור שיניים" באתר אינפומד (פורטל הרפואה של ישראל) וגם חבר בעמותה הישראלית להשתלות שיניים.

לייעוץ ראשוני חינם ופרטים נוספים, השאירו את פרטיכם ונציג "המרכז לבריאות השן" יחזור אליכם בהקדם:

"אוכל מה שאני רוצה מבלי לחשוב פעמיים"

בחרנו כמה מטופלים, לקוחותיו של ד"ר רמי פטררו, כדי לשמוע מה דעתם על הטיפול שקיבלו והמחמאות לא פסקו.

"לפני הטיפול הייתה לי בעיה של חוסר שיניים עקב עקירות וחוסר נוחות כללית בחלק העליון והתחתון של הפה", אומר דוד מלול (49) מקרית מוצקין, "חששתי מאוד מתהליך הטיפול אבל ד"ר פטררו ממש הפתיע אותי. קיבלתי יחס חם, הטיפול היה רגוע, בלי לחץ וכמעט ללא כאב. הרגשתי שמדובר ברופא מקצועי. ההבדל היום לעומת מה שהיה לפני הטיפול הוא שמיים וארץ. עכשיו יש לי שיניים מעולות ואני אוכל מה שאני רוצה מבלי לחשוב פעמיים".

מרים ברו, בת 55 מקרית ביאליק: "במשך 10 שנים נאבקתי בתותבות שלא התאימו לי בחלק התחתון של הפה ועם שיניים שבורות בחלקו העליון. ד"ר פטררו השתיל לי שיניים חדשות בחלק התחתון של הפה ותיקן את כל השיניים בחלק העליון. עכשיו יש לי פה מלא שיניים שלא כואבות ונראות נהדר. תודה לד"ר פטררו ולצוות הנפלא שלו".

"כל החיים פחדתי ללכת לרופא שיניים", מספרת אירית דיין (57) מקרית ביאליק, "כשהגעתי לד"ר פטררו הפחד עבר לי לגמרי. הייתי מגיע אליו כמו לסיבוב קניות בסופר. הוא נתן לי להבין שהשד לא כל כך גרוע. עברתי אצלו כמעט כל טיפול אפשרי והכל נעשה בנועם, ברוגע ובדרך ארץ. מאוד עזרו לי האישיות שלו, השיתוף והיד המקצועית. אפשר לומר שהוא ממש המשיח האישי שלי. הוא גאל אותי מהפחדים שלי".

"אני מאוד ממליצה עליו. הוא רופא מדהים כשאתה יושב אצלו אתה לא מרגיש שום כאב", מוסיפה חנה עמיר מקרית ביאליק, "יש לי רק המלצות טובות עליו. עברתי השתלות ובאמת הייתי מגיע אליו בלי פחד. גם בעלי ושני הבנים שלי מטופלים אצלו. אני מאוד ממליצה עליו… אין לי מילים".

לייעוץ ראשוני חינם ופרטים נוספים, השאירו את פרטיכם ונציג "המרכז לבריאות השן" יחזור אליכם בהקדם:

המרכז לבריאות השן
דרך עכו 61 קרית מוצקין
טלפון: 1-800-100-981

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל