26 במאי 2013

כרוזים נגד שמואל סיסו: "איך אתה לא מתבייש"


בחירות בקריות

מחאה נגד ראש עיריית קרית ים: פלאייר, בו הועלו שלל טענות נגד שמואל סיסו, הופץ ברחבי העיר וברשת הפייסבוק * סיסו בתגובה: "מדובר בערימת שקרים, אגיש תלונה במשטרה"
מאת: יבגני זרובינסקי

ראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי וראש עיריית קרית ים שמואל סיסו (ארכיון)

"עלות שכרו של סיסו גבוהה מזו של ראש עיריית קרית מוצקין", נטען בפלאייר. ראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי וסיסו (ארכיון)

פרסום ראשון: חמישה חודשים לפני הבחירות המקומיות, פלאייר שמחולק בימים האחרונים ברחבי קרית ים יוצא נגד ראש העירייה, שמואל סיסו, מבקר אותו בחריפות, בין השאר על עלות שכרו ואבטחתו. איש לא חתום על הדברים וסיסו טוען כי מדובר ב"כרוזי שטנה" שהופצו על ידי עובד שפוטר.

* עדכונים נוספים בעמוד הפייסבוק של "קריות באינטרנט"

"עלות שכרו של שמואל סיסו היא 612 אלף שקל, יותר מראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי", נכתב בין היתר בפלאייר, "אתה באמת חושב שאתה ראש עיר טוב יותר? בחינוך קרית ים מקום אחרון, ספורט – אין דבר כזה בקרית ים, תרבות – אין דבר כזה בקרית ים. שמואל סיסו ב-22.10.2013 אתה הולך הביתה. הרסת את קרית ים, לא הבאת כלום לעיר שלנו. אתה יקר לנו מידי".

עוד נטען בפלאייר כי יועצת ראש העיר לחינוך משתכרת ב-20,000 שקל בחודש וגם יועץ העיר לענייני אשפה משתכר במשכורת דומה. "בחשבון פשוט אתה עולה לתושבי קרית ים 2 מיליון שקל בשנה – איך אתה לא מתבייש", נכתב בסוף הפלאייר.

אחד הפלאיירים שהופצו ברחבי קרית ים

אחד הפלאיירים שהופצו ברחבי קרית ים

"אגיש תלונה במשטרה ותביעה לבית המשפט"

ראש עיריית קרית ים, שמואל סיסו, בתגובה: "ראשית מדובר בערמת שקרים אותם מפרסם בדף הפייסבוק שלו, עובד עירייה אשר פוטר מעבדותו ועתה מנסה לבוא חשבון עם מי שתפס אותו בקלקלתו ובכוונתי להגיש נגדו תלונה במשטרה ותביעה לבית המשפט.

כלכלנים בכירים קובעים כי קרית ים צומחת ומתפתחת בשנים האחרונות כפי שלא הייתה מעולם. תלמידי העיר מובילים את הקריות באחוז הזכאים לבגרות, העירייה זוכה בפרס משרד הפנים על ניהול כספי תקין, מערכת החינוך זוכה בפרס החינוך המחוזי ולראשונה בתולדותיה היא מתמודדת עם רשימת המתנה של תלמידים מחוץ לקריה המבקשים להירשם ללימודים בבתי הספר בעיר.

מרכז הצעירים שלנו מנקז אליו את כל צעירי האזור, ובקרב שוחרי הנדל"ן היא נחשבת ליעד המועדף ביותר באזור. קרית ים היא העיר הראשונה באזור שהשלימה הכנה של תוכנית מתאר, היא מובילה מהפכה ירוקה, עוברת לתאורת רחוב ירוקה והופכת את המבנים הציבוריים לנכסים מניבים המייצרים אנרגיה מתחדשת.

חשוב לזכור לא רק לאן הגענו אלא מאיפה התחלנו. אני יודע כי יש כאלה שמתקשים לקבל ולעכל את הישגיה של קרית ים, אבל כל אחד יודע שעם עובדות אף אחד לא יכול להתווכח ומי שמנסה לעשות זאת הוא פשוט מעורר רחמים.

אני יודע כי באחרונה מופצים בעיר כרוזי שיטנה אשר מטרתם אחת – להוציא את דיבת העיר רעה, לפגוע בקרית ים ובתושביה. כפי שקרה לא פעם בעבר ימצאו את עצמם גורמים אלה, גם הפעם, מחוץ למחנה מוקצים מחמת מיאוס.

בדיוק באותה דרך התנהל לפני 18 שנה מסע הסתה נגד ראש ממשלה בישראל אשר את סופו כולנו זוכרים.

כל אחד יודע כי שום נבחר ציבור אינו קובע את שכרו אלא רק משרדי הפנים והאוצר וזאת בהתאם להוראות החוק והוותק שצברו.

באותה מידה גם היקף מערך האבטחה על חייו של ראש עיר נקבע על ידי רשויות הביטחון ובהתאם לחומרת האיום על חייו ובשום פנים אינו בשליטתו של נבחר ציבור כלשהו.

אני יודע כי עמידתי האיתנה מול פורעי חוק הביאה להשלכת רימון רסס לתוך סלון ביתי ואך בנס לא היו נפגעים, לכן אינני נבהל גם הפעם כאשר גורמים שונים ובהם עובד עירייה לשעבר אשר פוטר בנסיבות חמורות מעבודתו בעירייה, מנסים לבצע חיסול חשבונות בצורה מקוונת כנגדי וכנגד העירייה".

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך:

– קרית ים בתחתית החברתית-כלכלית בקריות
– שר החינוך ויו"ר מפעל הפיס חנכו את ביה"ס סביונים
– "זבל, עכברים וריח חריף של שפכים בקרית ים"
– מזעזע: טינופת, עשביה והזנחה בבית העלמין
– כמה עולה לגיס של ראש העיר לשכור מסעדה בחוף? 55 שקלים בחודש
– אלפים ליוו את נעמי סיסו, אשת ראש עיריית קרית ים, בדרכה האחרונה
– 5,675 מובטלים בקריות: הכי הרבה בקרית ים
– הודעה אמריקנית רשמית: בתולות ים לא קיימות
– נעצרה תושבת קרית ים, בעלת מצוקה כלכלית, שהטרידה את ראש העיר
– שיאן השכר: שמואל סיסו עם עלות העסקה של 612 אלף שקל

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל