26 במאי 2013

"פרסומת של ביטוח ישיר לועגת לקריות"


תושבים בקריות זועמים על "ביטוח ישיר" וטוענים כי פרסומת של החברה, המשודרת פעמים רבות בפריים-טיים של ערוצי הטלוויזיה, לועגת להם * מנכ"ל ביטוח ישיר, רביב צולר: "אנו בוחרים להשתמש בהומור בסרטי הפרסומת ועושים את כל המאמצים לא לפגוע בקהל הצופים הרחב"
מאת: אבי דוד

"כולם יודעים שאתה מהקריות". מתוך הפרסומת

"כולם יודעים שאתה מהקריות". מתוך הפרסומת

זעם מוצדק או חוסר בחוש הומור? "הפרסומת של ביטוח ישיר מבזה ולועגת לתושבי הקריות" – טענה זו הועלתה פעמים רבות על ידי תושבים שונים שחלקם פנו אף לחברה בדרישה להסיר את סרטון הפרסומת. במהלך הפרסומת, שמקבלת זמן אוויר רב בשעות הפריים טיים בטלוויזיה, מוצג דו-שיח בין שני יונים, בו נאמר בין היתר: "יאללה, מה אתה משחק אותה תל-אביבי צפונבון, כולם יודעים שאתה מהקריות".

חלק מהתושבים פנו למנכ"ל החברה ובינהם ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי, שכתב: "רבים חשים שהסרטון פוגע ברגשותיהם ומעצב בפריים-טיים טלוויזיוני תדמית שלילית על מקום מגוריהם".

> חברות ביטוח בקריות

"קריות יש בכל הארץ"

רביב צולר, מנכ"ל ביטוח ישיר, בתגובה: "הצטערתי כמובן לשמוע כי סרטון הפרסומת פגע בחלק מהתושבים. כמובן שלא הייתה לנו כוונה כזו.

אנו בוחרים להשתמש בהומור בסרטי הפרסומת ועושים את כל המאמצים לא לפגוע בקהל הצופים הרחב. אנו מקדישים זמן רב בכתיבת כל תסריט, תוך התחשבות בקהלים השונים בחברה הישראלית ובסיטואציות המוצגות. אנו פונים בפרסום שלנו עם מוצרים המותאמים לקהל הרחב ולכן חשוב לנו לפשט מה שיותר את המסרים ואת הדמויות המוצגות.

בחרנו בביטוי "קריות" כיוון שקריות יש בכל הארץ, מהצפון ועד הדרום, ולכן אין מדובר בעיר ספציפית וכמובן שלא נועדה להעליב. הפרסומת יורדת מהאוויר בימים הקרובים ונקווה כי התושבים יאהבו את הפרסומת הבאה שלנו".

צפו בפרסומת >

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל