28 במאי 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

גאווה לקריות בטקס העובד המצטיין של מד"א


בטקס העובד והמתנדב המצטיין של הארגון זכו לאות הוקרה והצטיינות של מרחב כרמל רוסלן זינגרמן מקרית מוצקין, חובש בכיר ורכז המתנדבים המרחבי, ויחד עימו המתנדב יעקב אסולין מקרית ביאליק, חובש רפואת חירום ונהג אמבולנס. מגן שמעון ביטון, מנהל מד"א מרחב כרמל: "שניהם מהווים מודל לחיקוי והערכה עבור כלל צוותי המרחב"
מאת: אבי דוד

טקס העובד המצטיין של מד"א (צילום: מיקי פריידן)

טקס העובד המצטיין של מד"א (צילום: מיקי פריידן)

ביום חמישי האחרון (23.5) נערך במרכז מד"א טקס המצטיינים השנתי, בו הוענקו, כבכל שנה, תעודות הוקרה ומענקים למתנדבים ועובדים מצטיינים בארגון. הטקס נערך מדי שנה בשיתוף ידיעות אחרונות, במסגרת מבצע העובד המצטיין על שם נח מוזס ז"ל.

במהלך הטקס, הוענקו תעודות הוקרה ומגנים מיוחדים ל-23 עובדים ומתנדבים מצטיינים, הפועלים במהלך השנה להצלת חיים, במסירות ובהקרבה. אות ההצטיינות והערכה של מרחב כרמל לשנת 2012 הוענקו לעובד רוסלן זינגרמן והמתנדב יעקב אסולין מתחנת מד"א בקריות.

רוסלן זינגרמן, בן 31 ותושב קרית מוצקין החל את דרכו במד"א בשנת 1997 והתחיל את עבודתו בארגון בשנת 2007. זינגרמן משמש כאחראי המתנדבים הכללי של המרחב בנוסף להיותו חובש בכיר,איש צוות בניידות לטיפול נמרץ ומדריך במחלקת ההדרכה. מנהליו משבחים אותו על אופיו האנושי והמקצועי, ומציינים כי הוא ממשיך להעניק שעות רבות בהתנדבות מעבר לשעות העבודה המקובלות ומותיר חותם על פרויקטים קהילתיים רבים, לרבות הרחבת מערך המתנדבים הכולל של המרחב. מנהל מרחב כרמל מספר כי הוא עובד מסור ומקובל על חבריו העובדים והמתנדבים ומעניק יחס אישי ומסייע להם בכל תחום.

יעקב אסולין, בן 61 ותושב קרית ביאליק החל את דרכו במד"א בשנת 2007 שם הוכשר כחובש רפואת חירום ונהג אמבולנס. יעקב בלט בנוף המתנדבים ברצון ובאכפתיות אשר באים לידי ביטוי במשמרות רבות אותן הוא מעניק על האמבולנס ואף בסיוע לתגבור האמבולנסים במחוז הדרום בזמן הלחימה. מנהליו וחבריו המתנדבים מספרים כי מדובר בדמות מובילה וכי תרומתו ניכרת בכל תחום בו הוא עוסק בארגון, לרבות פעילויות חברתיות וגיבושים רבים בהם הוא לוקח חלק פעיל. מנהל מרחב כרמל מספר כי מדובר במתנדב מסור, חרוץ ואיכותי וכי הארגון זכה באדם בעל יכולת ורצון יוצאים מגדר הרגיל.

מגן שמעון ביטון, מנהל מד"א כרמל: "מד"א כרמל הוא משפחה אחת גדולה בה נמנים רוסלן ויעקב אשר מהווים מודל לחיקוי והערכה בעבור כל צוותי מד"א במרחב. החלטנו לבחור בהם השנה ולהעניקם את אות ההצטיינות עקב תרומתם הרבה מעל ומעבר למצופה לארגון, לציבור ולחבריהם העובדים והמתנדבים, שעל זאת הם ראויים להערכה רבה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל