29 בדצמבר 2011

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

איקאה מגיעה לקריות: מקימה חנות בקרית אתא


איקאה מגיעה לקריות: מקימה חנות בקרית אתא

איקאה ישראל תפתח את החנות השלישית בקרית אתא כחלק ממיזם מסחרי משותף עם שיכון ובינוי נדל"ן מקבוצת שיכון ובינוי

איקאה ישראל, בבעלות מתיו ברונפמן, וקבוצת שיכון ובינוי הודיעו היום על רכישת 50% ממתחם שיכון ובינוי נדל"ן בקריית אתא, בהיקף השקעה של 55 מיליון שקלים, ואשר תוקם בו החנות השלישית של איקאה בישראל. החנות תבנה על שטח שגודלו 97 דונם שיכלול בין היתר מרכז מסחרי, שטחי חניה ותחנת תדלוק ובהם יועסקו למעלה מ- 1000 עובדים. היקף ההשקעה במיזם המסחרי עומד על סך של כ- 600 מיליון שקלים.

החנות השלישית של איקאה, הצפויה להיפתח בשנת 2014, תמוקם במתחם מסחרי בצמוד לצומת אתא שבקריית אתא ותתפרש במבנה שגודלו 24 אלף מ"ר. בנוסף לקרקע הנד"לנית ולהקמת המרכז המסחרי התחייבה מפעילת איקאה בישראל, חברת ליבנה צפוני בע"מ, על שכירת מבנה החנות מידי שיכון ובינוי נדל"ן לתקופה של כ- 25 שנה.

רון הדסי, יו"ר איקאה ישראל: "הבחירה בפתיחת החנות השלישית בקריית אתא, היא חלק מהותי מפריסת רשת איקאה בישראל. החנות בקריית אתא תיפתח כ- 11 שנים לאחר פתיחת החנות הראשונה בנתניה, כשנתיים לאחר פתיחת החנות בראשון לציון והפתיחה המחודשת של חנות נתניה במרץ 2012. אנו מודים לקבוצת שיכון ובינוי ושיכון ובינוי נדל"ן על שיתוף הפעולה לאורך התקופה ואין לי ספק כי בדומה לנתניה וראשון ציון, כניסתה של איקאה לאזור תוביל לשגשוג האזור כולו וליצירת מקומות עבודה רבים לתושבי האזור".

מנכ"ל שיכון ובינוי נדל"ן, תמיר דגן: "אנו שמחים לחבור לרשת איקאה על מנת לבנות מרכז מסחרי שיביא בשורה עבור תושבי הצפון. הניסיון שלנו בבנייה והשבחה של מרכזים מסחריים לצד הניסיון הרב של איקאה ביצירת ערך עבור הצרכנים שלה יהפכו את המרכז החדש למקום שוקק של תעסוקה, מסחר וכלכלה הפועלת למען תושבי האזור".

331 חנויות ב-38 מדינות

רשת איקאה העולמית כוללת 331 חנויות ב-38 מדינות. מחזור המכירות של הרשת הסתכם בכ – 26 מיליארד יורו בשנה שהסתיימה ב- 31.8.2011. בשנה זו ביקרו בסניפי הרשת 734 מיליון צרכנים. אמצעי השיווק העיקרי של הרשת הוא הקטלוג הנשלח ישירות לבתים – בשנה שעברה הודפסו 208 מיליון קטלוגים ברחבי העולם, המהווים את הפקת הדפוס השנייה בגודלה בעולם אחרי התנ"ך. בישראל פועלת הרשת מאז אפריל 2001, באמצעות שתי חנויות- במחלף פולג בנתניה ובמתחם מעוין שורק בראשון-לציון. בימים אלו פועלת רק החנות בראשון-לציון , חנות ששטחה 34,000 מ"ר, אשר נפתחה במרץ 2010. צפי פתיחת החנות בנתניה הוא בחודש מרץ 2012.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל