30 במאי 2013

"מרכז ניצן בקרית ים מזכיר מחנה פליטים"


חבר מועצת העיר קרית ים טוען: "ההזנחה במרכז ניצן מורידה את ערך דירות התושבים, שהפסידו כבר כ-200 אלף שקל לדירה והמקום נראה כמו מחנה פליטים בעזה" * העירייה: "המקום עבר לפני מספר שבועות טיפול יסודי לסילוק המפגעים"
מאת: בן רומן

חבר מועצת עיריית קרית ים, אלי כהן

"ערך הדירות ירד משמעותית". חבר מועצת עיריית קרית ים, אלי כהן

חבר מועצת עיריית קרית ים, אלי כהן, שלח לראש העיר שמואל סיסו, הצעה לסדר בה הוא טוען כי המרכז המסחרי "ניצן" בעיר סובל מהזנחה מתמשכת והדבר גורם לירידה בערך הדירות של תושבי המקום.

"בעקבות פניות רבות של תושבים, המתגוררים במה שאמור להיות מרכז העיר, מרכז ניצן, ערכתי סיור במקום ונדהמתי לגלות את אוזלת היד של העירייה", אומר אלי כהן לאתר 'קריות באינטרנט', "לא יתכן שהמרכז הכלכלי של העיר, שאמור לייצג את פניה, כה מוזנח. נחילי יתושים בכל מקום, ארגזי סחורה זרוקים בכל עבר וחוסר אסתטיקה שמזכירה את מחנה הפליטים בעזה".

במהלך הסיור הבטיח כהן לדיירי השכונה וליו"ר ועד השכונה הראל לייבוביץ, ש"יעלה את הנושא לדיון חמור במועצת העיר".

אלי כהן: "לא יתכן שהרשות המקומית והעומד בראשה יתנו יד למחדל כה חמור ויפגעו בכיס בעלי הדירות במתחם, שבשנתיים האחרונות איבדו 30 אחוזים מערך הדירה השווה ל- 200 אלף שקלים לדירה. לא יתכן שהעירייה והעומד בראשה, שאמורים לתת איכות חיים לדיירים ולהשביח את נכסיהם, יתעלמו במפגין מהנושא במשך שנים ויפגעו בכיס הפרטי של משלמי המיסים".

בעיריית קרית ים רואים את הדברים אחרת ואומרים בתגובה: "בניגוד לטענותיו של אלי כהן, הוא לא סייר כנראה במקום מזמן, שכן אילו היה עושה זאת, היה מגלה כי המקום עבר כבר לפני מספר שבועות טיפול יסודי לסילוק המפגעים מהמקום, וכי לטענותיו אין כל שחר. כמו כן, לאחרונה נערך במקום סיור משותף של ראש העיר ומפקד משטרת זבולון, נצ"מ אילן סרדל, אשר בסיומו סוכם על הגברת נוכחות המשטרה והאכיפה במקום, ומאז שינה המקום את פניו לחלוטין".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל