2 ביוני 2013

ביקורת מסעדה: המבורגר 1+1 בקניבר


בשרים, כך אומרים, הם טעם החיים. אחרי ביקור במסעדת קניבר על ציר אח"י אילת בקרית חיים, שיצאה השבוע במבצע 1+1 על תפריט ההמבורגרים בין השעות 17:00-22:00, גם אתם תחשבו כך
מאת: מורן גרינברג

לטרוף אותו. ההמבורגר של קניבר

לטרוף אותו. ההמבורגר של קניבר

קניבר בורגר הוקם לפני שנים מתוך רעיון שגם לתושבי הקריות מגיע מקום שבו הם יוכלו לספק את הצרכים הבסיסיים והניאנדרטליים ביותר ויוכלו ליהנות מהבורגר הטוב והאיכותי ביותר שאפשר למצוא. המסעדה, שהפכה לשם דבר באזור, פונה ליצר הקרניבורי שקיים בכל אחד ואחת מאיתנו ומביא אותנו, כל פעם מחדש, להתרגש ממראה של חתיכת בשר טובה ופשוט לרצות לטרוף אותה.

מסעדת קניבר, שאת מיקומה לא קשה לאתר שכן היא שוכנת על ציר אח"י אילת המרכזי בקרית חיים, שמה לעצמה למטרה להביא אליכם את העונג הזה כשהיא מדברת בשפה שלכם, מבינה את הדרישות שלכם ושמה דגש על מוצר ושירות ברמה הגבוהה ביותר. הבורגר של קניבר עשוי בקפידה, והבשר ממנו עשוי הבורגר הינו בשר בקר איכותי וטרי המגיע למסעדה בכל יום.

השבוע יצא המקום במבצע 1+1 על כל תפריט ההמבורגרים, בין השעות 17:00-22:00 ליושבים במקום והחלטנו שזה הזמן לבדוק במה מדובר. האוכל הגיע במהירות שיא שהייתה מביישת את מקדולנדס, הבשר איכותי, הטעם עשיר, מידת העשייה, התוספות המעולות והאווירה המיוחדת שיצרו בקניבר מכניסים אותך הלקוח לחווייה האולטימטיבית והם אלה שככל הנראה הפכו ולא בכדי את קניבר בורגר לאחד הבורגרים הטובים והמוערכים בענף. אם אתם באזור ורעבים – אל תחשבו פעמיים.

קניבר בורגר
אח"י אילת 21, קרית חיים
1-700-553311

רוצים שנבקר גם במסעדה שלכם? צרו איתנו קשר

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל