2 ביוני 2013

חשד: תקף את הרב דרוקמן וכינה אותו "נאצי"


בזמן תפילה בבית הכנסת, ניסה תושב קרית חיים, לתקוף את הרב הראשי של קרית מוצקין, איים לרצוח אותו וקרא לעברו "נאצי" – כך דווח ב"ידיעות המפרץ" * עורך דינו של החשוד: "אם לא היה מדובר ברב, החשוד לא היה נעצר"
מערכת קריות באינטרנט

הרב דוד מאיר דרוקמן, רב העיר קרית מוצקין

הרב דוד מאיר דרוקמן, רב העיר קרית מוצקין

תושב קרית חיים נעצר בחשד כי ניסה לתקוף את הרב הראשי של קרית מוצקין, הרב דוד מאיר דרוקמן, במהלך תפילה בבית הכנסת "בית חב"ד" ברחוב קק"ל בקרית מוצקין. העיתונאית שולי נאור-זוארץ דיווחה בעיתון "ידיעות המפרץ" כי על פי החשד איים החשוד לרצוח את הרב וכן קרא לעברו "נאצי", "נוצרי" וקללות נוספות.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי החשוד התבקש לצאת מבית הכנסת בזמן ברכת הכוהנים ולאחר מכן ניסה לתקוף את הרב והחל במסכת קללות. קצין משטרה שלא היה בתפקיד ניסה למנוע ממנו להגיע לכיוון הרב, והוציא אותו מבית הכנסת.

בדיון המשפטי אמר החשוד: "אני מבקש לדבר. הרב הזה מתעלל בי כל הזמן ואני שותק. באותו יום היתה פרשה של אהרון הכהן, ובאותה פרשה הוא אף פעם לא היה מוציא את הכהנים. כדי להכשיל אותי, הם הוציאו כהנים, אבל לא אותי".

סניגורו של החשוד טען כי החשד נגד מרשו הוא בסך הכל דחיפה, ואילולא היה מדובר ברב, החשוד לא היה נעצר. הסניגור: "הרב אינו שונה מאדם אחר. אין צורך להחמיר עם החשוד רק בגלל מעמדו של הרב".

נציג המשטרה ביקש מבית המשפט להאריך את מעצרו של החשוד בחמישה ימים כדי לאפשר למשטרה לחקור את המתפללים בבית הכנסת. שופטת בית משפט השלום בקריות, פנינה לוקיץ', האריכה את מעצרו ביומיים. בזמן קריאת החלטתה החל החשוד להפריע, והוא הוצא מבית המשפט.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל