6 ביוני 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

המעצב דניאל חסון השיק את פרוייקט "נפגשים במזרחי-טפחות"


במסגרת המהלך סניפי הבנק יהוו מרכז חשוב בקהילה המספק מגוון פעילויות לכל המשפחה
מאת: אבי דוד

סניפי הבנק יהפכו למקום מפגש עבור כלל הקהילה. המעצב דניאל חסון ומנהל סניף קרית ים אורי בן חורין

סניפי הבנק יהפכו למקום מפגש עבור כלל הקהילה. המעצב דניאל חסון ומנהל סניף קרית ים אורי בן חורין

בנק מזרחי-טפחות קיים אירוע השקה לפרויקט חדש תחת השם "נפגשים במזרחי-טפחות" בסניף הבנק בשד' ירושלים בקרית ים.

מדובר בפרויקט אשר במסגרתו יהפכו סניפי הבנק, בגמר הפעילות הרגילה, למקום מפגש עבור כלל הקהילה. במסגרת הפעילות יוכל כל תושב למצוא פעילות אליה הוא מתחבר ואשר מעניינת אותו. הפעילות הראשונה בקרית ים נפתחה עם הרצאה של המעצב דניאל חסון בנושא "עשו ואל תעשו בעיצוב הבית". נכחו באירוע, בכירים מהנהלת מזרחי-טפחות ותושבי העיר, אשר הגיעו לשמוע את הרצאת של חסון.

אורי בן חורין, מנהל סניף קרית ים: "פעילות "נפגשים" שהושקה השבוע בסניפנו הינה אבן דרך נוספת בשאיפת הבנק להפוך את סניפי הבנק למרכז חשוב בקהילה, תוך יצירת חיבור בלתי אמצעי עם הציבור בסביבה הטבעית שלו. זהו מהלך חדשני המשדר חום, אכפתיות ויחס בינאישי של הבנק עם התושבים ושל התושבים בינם לבין עצמם, תוך מתן מענה למגוון צרכים הכרוכים בחיי הקהילה".

בין הפעילויות המתוכננות בקרית ים למהלך השנה ניתן למנות סדנאות צרכנות, הדרכות בנושא הורות שתועבר על ידי מיכל דליות (סופר נני) ועוד. הפעילויות פתוחות לכלל הציבור ולא רק ללקוחות הבנק.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל