6 ביוני 2013

קומפלקס בתי הקולנוע הגדול בצפון יוקם במתחם אצטדיון סמי עופר


החברה הכלכלית לחיפה תשקיע כ-200 מיליון ש"ח בהקמת מתחם בידור ומסחר בהיקף של כ-20,000 מ"ר שיכלול את קומפלקס בתי הקולנוע הגדול בצפון * ראש עיריית חיפה: "אנו מתכננים במתחם מרכז בילוי שוקק שימשוך קהל רב"
מאת: בן רומן

אצטדיון סמי עופר (הדמיה)

אצטדיון סמי עופר (הדמיה)

קומפלקס בתי הקולנוע הגדול בצפון ייבנה בחיפה בשנתיים הקרובות בהשקעה של כ-200 מיליון שקל, כחלק ממתחם מסחרי המוקם ע"י החברה הכלכלית לחיפה באצטדיון סמי עופר במבואות הדרומיים של העיר. מתחם בתי הקולנוע יוקם על כמחצית משטחי הבילוי והמסחר שהיקפם הכולל הינו כ-20,000 מ"ר.

גל פלג מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה: "קומפלקס בתי הקולנוע ושטחי המסחר ייפעלו לאורך כל השנה כך שהמתחם ימשוך קהל רב ויציע אפשרויות פנאי ובידור ברמה גבוהה.

המתחם המסחרי תוכנן בקפידה על מנת לאפשר שילוב של קניות בילוי ופנאי ואליו יתווספו אירועי הכדורגל וההופעות באצטדיון. ישנה התעניינות רבה בקרב רשתות בתי הקולנוע המובילות בישראל ועסקים רבים להשתלבות במתחם המסחרי".

החברה הכלכלית לחיפה מקימה את אצטדיון סמי עופר המכיל 30.000 מושבים והינו האצטדיון המתקדם והמשוכלל מסוגו בארץ. בנוסף, רכשה החברה הכלכלית לחיפה את הזכויות בשטחי המסחר במתחם האצטדיון במסגרת המשך הפיתוח של המבואות הדרומיים כמרכז העסקים הראשי של העיר.

"השקענו מחשבה רבה על מנת שאצטדיון סמי עופר יהיה המתקדם ביותר בארץ", אמר ראש עיריית חיפה יונה יהב, "אנו מתכננים במתחם מרכז בילוי שוקק שימשוך קהל רב ושבמרכזו אצטדיון פעיל ותוסס. יש לנו עניין רב למשוך קהלים מגוונים, של נשים וגברים, צעירים ומבוגרים. מסיבה זו מוקם קומפלקס בתי הקולנוע והבידור במתחם אצטדיון סמי עופר".

"השטחים המוצעים להשכרה נמצאים בחזית המערבית של האצטדיון במתחם מקורה ויוצרים רצף של מרכז בילוי, מסחר ובתי קולנוע" מסביר גל פלג מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה "מרכז הבילוי והפנאי החדש יכלול מתחם בתי קולנוע בשטח של כ- 10,000 מ"ר שיתפרס על שתי קומות ויוקרנו בו סרטים באולמות מתקדמים בהשקעה של עשרות מיליוני ₪ לצד מתחם של מסעדות, בתי קפה וחנויות שישלימו את חווית הבילוי במרכז המסחרי".

"המכלול של קומפלקס בתי הקולנוע ושטחי מסחר משווק במכרז כיחידה שלמה למשך 20 שנה. החברה הכלכלית תשכיר לזוכה במכרז את השטחים המסחריים שכבר נבנו ובנוסף תבנה עבורו את מעטפת בתי הקולנוע בהתאם להסכם הקמה שיחתם. הזוכה שייבחר במכרז יפעיל את בתי הקולנוע וישכיר שטחים לעשרות עסקים שימוקמו במתחם המסחרי ויהנו מתנועה גבוהה של קהל שיגיע ליהנות במרכז הבילוי" אומר גל פלג.

גל פלג מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה מסכם:"המרכז המסחרי המשולב יציע לקהל חווית בילוי איכותית וישנה את תרבות הפנאי והבידור בעיר. הפרויקט נמצא במיקום אופטימלי בכניסה הדרומית לעיר על ציר תחבורה ראשי בסמוך לפארק ההיי טק מת"ם, פארק מדעי החיים המוקם בימים אלו ושכונת המגורים החדשה שמוקמת ליד האצטדיון. השילוב של קומפלקס בתי קולנוע, מסחר ובילוי עם אצטדיון סמי עופר שצפוי לארח גם הופעות ואירועים המוניים יסייעו להפוך את המתחם לאטרקטיבי ומקום הבילוי המועדף."

בנוסף ליתרונות הרבים של המתחם החדיש, שבמרכזו האצטדיון שיכיל 30 אלף מושבים ויהיה האצטדיון המקורה הראשון בישראל, יהנו אורחי המתחם המסחרי מנגישות תחבורתית יעילה וחניון צמוד של 1,500 רכבים, לרבות קירבה לתחנת רכבת חוף הכרמל, תחנת האוטובוסים הראשית של חיפה והמטרונית – הרכבת הקלה של חיפה שצפויה לפעול בכביש 4. בסמוך מצויים חניונים היקפיים לאלפי רכבים נוספים ובצמוד נמצא החיבור לכביש המהיר חיפה ת"א (כביש 2) וכביש חיפה תל אביב הישן (כביש 4) ומנהרות הכרמל.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל