6 ביוני 2013

מבקש להתגרש: "אשתי מנהלת בית בושת"


תושב הקריות החליט לעזוב את אשתו ולפתוח בהליכי גירושין ממנה. הסיבה: נדהם לגלות כי רעייתו ואם ילדיו הפכה דירה נוספת שבבעלותם לבית בושת, בו היא מקיימת מסיבות הוללות וחילופי זוגות * האישה מכחישה
מאת: אבי דוד

זוג, גירושין, נישואין (אילוסטרציה)

הבעל מבקש להתגרש (אילוסטרציה)

תושב אזור הקריות, החל לחשוד לאחרונה שרעייתו מנהלת רומן לנוכח היעדרויותיה התכופות מביתם. הוא שכר את שירותיה של חברת חקירות ולתדהמתו, החוקרים הציגו בפניו ממצאים ולפיהם רעייתו החלה לנהל בית בושת ועוד בדירה נוספת שבבעלותם של בני הזוג, שבה היא נוהגת לקיים מסיבות הוללות וחילופי זוגות.

הבעל הציג בפני רעייתו את הממצאים והחליט לפתוח בהליכי גירושין וטען בכתב התביעה שהגיש באמצעות עו"ד גיא אופיר, לביה"ד הרבני האזורי בחיפה כי, "נתגלה לו לאחרונה כי האישה נוהגת להשכיר דירה נוספת שבבעלות בני הזוג לצדדים שלישיים לצורך עריכת מסיבות, כגון: מסיבות רווקים מרובות משתתפים לגברים וכד'".

> נתקלתם בבעיה משפטית? משרדי עורכי דין מומלצים בקריות

הבעל אף פנה לביהמ"ש לענייני משפחה בחיפה וביקש להורות על מתן צו לפירוק שיתוף וצו שימנע מהאישה להמשיך ולהשכיר את הדירה לצדדים שלישיים בטענה כי, "אותם אנשים שנמצאים בדירה, עושים בה כבשלהם, תוך שהם עושים שימוש בכל מטלטלי הדירה ותכולתה". המבקש, הציג בפני ביהמ"ש לענייני משפחה בחיפה, דו"ח חקירה שממנו עולה כי, האישה הפכה את חדרי הדירה ל"בית בושת" ממש וכי בה "מתארחים" מספר רב של אנשים בכל פעם בלבוש "חלקי" ופורקים לדירה משקאות אלכוהוליים ומתקני עישון למיניהם…".

ביהמ"ש נענה לבקשת הבעל ולמרות הכחשותיה של האישה, הוציא צו מניעה נגד האישה להמשיך ולהשכיר את הדירה לצדדים שלישיים והורה על פירוק הליך השיתוף, קרי מכירת הדירה הנוספת המשותפת.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל