6 ביוני 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

6 מעבדות הסלולר הפרטיות שיצילו את הסמארטפון שלכם


משהו חכם וזול: הגלקסי נרטב? מסך האייפון נשבר? עשרות מעבדות פרטיות שפועלות בצפון מספקות שירותי תיקונים, ללא תנאים מוקדמים – ובמחירים תחרותיים לאלה של חברות הסלולר * פורטל "קריות באינטרנט" בחר את 6 המומלצות
מאת: מערכת קריות באינטרנט

מעבדות הסלולר המומלצות

מעבדות הסלולר המומלצות

מדיניות התיקונים שמונהגת בחברות הסלולר קשוחה מזו שיכולה להרשות לעצמה מעבדת סלולר פרטית. במידה והמכשיר נרטב לדוגמא חברות הסלולר מסירות את אחריותן ומסרבות לתקן את המכשיר. "על כל מה שהחברות אומרות 'לא' אנחנו אומרים 'כן'", אומר בעל מעבדה סלולרית בקרית ביאליק.

ביקור במעבדות הפרטיות בקריות מבליט היטב את ההבדלים בינן לבין חברות הסלולר. שירות אישי, ללא תורים מפרכים, תנאי מחיר ברורים, ובעיקר, שירותי תיקונים ללא תנאים.

באתר TheMarker ניסחו זאת כך: "זכות הקיום של המעבדות הפרטיות רוכבת על המגבלות של חברות הסלולר. האפשרות לטפל בכל המכשירים, ללא קשר למקום רכישתם, והנכונות להתעסק עם ניקוי קורוזיה – פעולות שחברות הסלולר נמנעות מהן משיקולי זהירות יתר, בנוסף לביצוע פריצה ותיקוני תוכנה במכשיר. ואולם אין זה אומר שזו ליבת העסקים של המעבדות. סביר להניח כי המעבדות הפרטיות ימשיכו לצמוח, כל עוד הן יציעו מחירים תחרותיים לחברות הגדולות".

להלן 6 המעבדות המומלצות בקריות (בסדר אקראי)

מקס פון – קרית ביאליק, קרית ים וקרית טבעון
קינג פון – קרית ים וקרית ביאליק
נטו מחשבים – קרית חיים
קריות פון – קרית אתא
– O-Mobile – קרית אתא
Topsi מחשבים – קרית מוצקין

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל