9 ביוני 2013

מוצקין: מחה נגד העירייה וזומן לתחנת המשטרה


מאת יבגני זרובינסקי

פרסום ראשון: דוד אלבז, בעל עסק בקרית מוצקין, מחה נגד העירייה, תלה שלטים נגד התנהלות בכיריה ואף הגיע לחניית היכל התיאטרון בעיר כשהוא נושא שלט * בתוך דקות הגיעו אליו שוטרים ופקחים וטענו בפניו שמדובר ב"שטח פרטי" ואסור לו לעמוד במקום * היום קיבל שיחת טלפון מתחנת משטרת זבולון וזומן להגיע ל"שיחה" * בשיחה עם "קריות באינטרנט" הוא טוען: "שלחו שוטרים להזהיר אותי. לא ייתכן ששוטרים יהיו בובות של העירייה" * משטרת ישראל בתגובה: "אין בכוונת המשטרה להתייחס לנושא"
מאת: יבגני זרובינסקי

"סתימת פיות בחסות המשטרה". דוד אלבז מוחה

"סתימת פיות בחסות המשטרה". דוד אלבז מוחה

דוד אלבז, בעל עסק בקרית מוצקין, החליט למחות נגד התנהלות העירייה ותלה בשטח בית העסק שלו שלטים נגד מדיניות העירייה ובכיריה. כעבור מספר דקות הופתע כאשר כשמונה שוטרים ופקחים הגיעו למקום ודרשו ממנו להסיר את השלטים למרות שמדובר בעסק שלו. אמש (מוצ"ש) הגיע אלבז עם שלט נוסף לחניית "היכל התיאטרון" בעיר ובתגובה זכה שוב לביקור כוחות פיקוח ומשטרה (מצורף סרטון) שטענו כי מדובר בשטח פרטי ואסור לו לעמוד במקום.

> ראו גם: האם המשטרה מחפה על בתו החורגת של ראש העיר, החשודה בתקיפת שוטר?

מה קרה כשהגיע אלבז עם שלט לחניית היכל התיאטרון בעיר? צפו בוידאו:

היום בשעות הבוקר (ראשון) הופתע אלבז לקבל שיחת טלפון לנייד האישי שלו במהלכה הוא התבקש להגיע ל"שיחה" בתחנת המשטרה זבולון בקרית חיים.

"מחיתי נגד העירייה וההתנהלות בתיאטרון העירוני ובתגובה הגיעו להזהיר אותי שוטרים ופקחים, והבהרתי להם שאני מתכוון לא לעצור את פעולות המחאה הלגיטימיות שלי. איך ייתכן שאשתו של ראש העיר מנהלת את התיאטרון העירוני ולא ידוע אם המקום בהפסדים או ברווחים כי אין שום דיווח", אומר אלבז לאתר "קריות באינטרנט", "היום הופתעתי לקבל שיחת טלפון בה זומנתי לשיחה בתחנת המשטרה. כששאלתי האם אני מחויב להגיע כדי לדעת אם אני חשוד במשהו, נמסר לי שמדובר בשיחה בלבד".

האזינו לשיחה שקיבל אלבז מהמשטרה:

"שיחה עם ארבעה קציני מודיעין שניסו להפחיד אותי"

לטענת אלבז אין הוא מתכוון להפסיק את פעולות המחאה למרות הזימון לתחנת המשטרה: "כשהגעתי לתחנת המשטרה, ביקשו ממני להשאיר את הטלפון הנייד מחוץ למקום והכניסו אותי לחדר עם ארבעה קציני מודיעין. שם פשוט הזהירו אותי שלא לתלות שלטים במקומות ציבוריים ורמזו לי שכדאי שארד מהעניין ושהם שמים אותי תחת פיקוח. הסברתי להם שזכותי להביע מחאה".

"רוצים להפחיד אותי. מדובר בשיחה שנועדה לעורר בי פחד ולסתום לי את הפה. לא ייתכן שמשטרת ישראל תהיה בובה של ראש העיר", מסכם אלבז.

במשטרה מסרבים להתייחס

רב פקד ערן שקד, דובר מחוז חוף של המשטרה, מסר ל"קריות באינטרנט" תגובה לקונית בזו הלשון: "אין בכוונת המשטרה להתייחס לנושא".

שוטרים ופקחים שהגיעו לבית העסק של אלבז לאחר שתלה שלט במקום (צילום מתוך מצלמות האבטחה)

שוטרים ופקחים שהגיעו לבית העסק של אלבז לאחר שתלה שלט במקום (צילום מתוך מצלמות האבטחה)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל