11 ביוני 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

בעקבות המחאה נגד עיריית קרית מוצקין: איש עסקים נוסף זומן למשטרה


מאת יבגני זרובינסקי

דוד אלבז, בעל עסק בקרית מוצקין, מוחה נגד התנהלות העירייה ובכיריה ובעקבות כך זומן ל"שיחה" בתחנת משטרת זבולון * במשטרה סירבו להתייחס לדברים * היום זומן איש עסקים נוסף, בעל עסק מוכר בעיר, לתחנת המשטרה בטענה כי הוא משתף פעולה במחאה * מקורביו של איש העסקים: "הוא לא קשור לזה וחבל שלמשטרה אין עיסוקים אחרים"
מאת: יבגני זרובינסקי

מפקד תחנת זבולון נצ"מ אילן סרדל וראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי

"אבסורד שהמשטרה עובדת בשירות העירייה". מפקד תחנת זבולון נצ"מ אילן סרדל וראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי (צילום ארכיון)

ימים ספורים לאחר שדוד אלבז, בעל עסק בקרית מוצקין, החל לתלות שלטים במחאה על התנהלות עיריית קרית מוצקין, היכל התיאטרון ובכירי העירייה, וזומן ל"שיחה" בתחנת המשטרה – הבוקר (שלישי) זומן איש עסקים נוסף, מהמוכרים בקריות, לתחנת המשטרה כדי לתשאל אותו בנושא.

כתבות נוספות בנושא:
– מחה נגד העירייה וזומן לתחנת המשטרה
– האם המשטרה מחפה על בתו החורגת של ראש העיר, החשודה בתקיפת שוטר?

איש העסקים טרם הגיע לתחנה מכיוון שנמצא בסידורים במרכז הארץ. מקורביו מכחישים כי הוא קשור לעניין אך מביעים ביקורת על התנהלות המשטרה: "אין לו קשר לעניין אבל התנהלות המשטרה לא ברורה לנו. נגמרו כל הפשעים? אבסורד שהשוטרים עובדים בשירות העירייה ומפקד התחנה נותן לזה יד".

לאחר שזומן אלבז לתחנת המשטרה, אמר ל"קריות באינטרנט": ""רוצים להפחיד אותי. מדובר בשיחה שנועדה לעורר בי פחד ולסתום לי את הפה". ביקשנו את תגובת משטרת ישראל לדברים, אך שם נמסר לנו: "מסרבים להתייחס לנושא".

האזינו לשיחה שקיבל אלבז מהמשטרה:

אחד השלטים שהכין דוד אלבז במחאה נגד התנהלות העירייה

אחד השלטים שהכין דוד אלבז במחאה נגד התנהלות העירייה

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל