13 ביוני 2013

נטלי דדון רומזת: אשמח לקבל טבעת נישואין כמתנת יום הולדת


מורן גרינברג

רגע לפני יום הולדת 30, נטלי דדון התייצבה לצילומי המגזין "טרנדי" של הקריון וקניונים נוספים * במהלך הצילומים, כשבועיים לאחר שהתחתנה אחותה הקטנה, רמזה דדון שתשמח לקבל כמתנת יום הולדת טבעת נישואין * עוד חשפה שהיא חולת קניות והמקום האהוב עליה לקניות הוא הקריון, שנמצא בעיר הולדתה
מאת: מורן גרינברג

נטלי דדון בצילומים למגזין של הקריון (צילום: דודי חסון)

נטלי דדון בצילומים למגזין של הקריון (צילום: דודי חסון)

הדוגמנית והקרייתית לשעבר, נטלי דדון, שתחגוג בקרוב יום הולדת 30, נבחרה להצטלם כדוגמנית השער של מגזין האופנה והלייף סטייל "טרנדי", של קניוני מליסרון, ובינהם הקריון בקרית ביאליק.

דדון סיפרה שבימים אלה היא משיקה קו בגדי ים, שישווק באתר מיוחד. מסתבר שדדון היא מולטי טלנט היא גם תעצב את ליין בגדי הים, גם תשווק אותם וגם תדגמן. מסתבר שהיא השקיעה בקו בגדי הים, כ – 300,000 שקלים.

עוד סיפרה דדון שבקרוב תחגוג יומולדת 30 והיא מתכננת חגיגה גדולה יחד עם חברים, כמו כן היא מתכננת מייד עם סיום המסיבה בתל-אביב לקחת את החברים לטיול בדרום הארץ ולהפתיע אותם בחוויה חד פעמית, כולל לינה בשטח. מי שעוד יחגוג יומולדת ממש שבועיים אחריה הוא בן הזוג חמי בר אל שיחגוג 40. דדון הבטיחה שהיא הולכת להפתיע אותו ובגדול.

שנשאלה דדון מה היא רוצה מתנת יום הולדת היא רמזה שתשמח לקבל טבעת… כמו כן סיפרה שהיא חולת קניות והמקום האהוב עליה לקניות הוא הקריון שנמצא בקרית ביאליק, מקום הולדתה, היא אמרה שהיא לא מפספסת ביקור ב"h&o" וב- "זארה".

את דדון תוכלו לראות במהלך חודש יולי מככבת במגזין האופנה והצרכנות "טרנדי", אשר יופץ בחודש בקרב ארבע מאות אלף קוראים ברחבי הארץ ויכלול בין היתר: כתבות אופנה בכיכובה, השקות קולקציות קיץ 2013, הפקות אופנה, תוכן מערכתי בנושאי צרכנות ולייף סטייל, מבצעי אופנה ועוד.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל