19 ביוני 2013

בקרית ים נערכים לחופש הגדול: טרקטורון משטרתי, ארבע ניידות וקנסות לבני נוער


מאת יבגני זרובינסקי

עיריית קרית ים נערכת לחופש הגדול ותפעיל טרקטורון משטרתי שיסייר בתוך הפארקים בעיר וארבע ניידות שיטור כדי לנסות להבטיח שקט נפשי לתושבים * בני נוער שישבו בפארקים לאחר השעה 23:00, יקנסו ב-450 שקל * בנוסף יתקיימו קייטנות לילה לבני נוער
מאת: יבגני זרובינסקי

נערכים לחופשת הקיץ (צילום ארכיון)

נערכים לחופשת הקיץ (צילום ארכיון)

טרקטורון משטרתי, ארבע ניידות שיטור קהילתי ופעילות אטרקטיבית של קייטנות הלילה הם רק חלק מהאמצעים והמאמצים שמרכזת עיריית קריית ים כדי להבטיח חופשת קיץ מרתקת לילדי העיר ושקט נפשי לתושבים.

כחלק מניסיון העבר שהצטבר בעיריית קריית ים נרקמה לקראת החופש הגדול תוכנית מובנת של פעילות לילדי העיר ובני הנוער כך שלא יהיה לאף אחד רגע דל ובמקביל תשמר לאורך כל הקיץ מנוחת השכנים.

כחלק מהתוכנית יהפוך מתחם בית הספר רודמן למתחם פעילות מרכזי ענק לכל ילדי העיר, שם ימתינו להם מדריכים ומפעילים עם מסיבות, הפעלות מולטימדיה, סרטי חוצות וטיולים למרכזי בילוי כמו המימדיון, אילת והסופר לנד.

במקביל יעמדו לרשות בני הנוער כל מגרשי הספורט העירוניים כשהם מוארים ובחלקם גם מדרכים והפתעות נוספות אשר יעצימו את החוויה ובילוי שעות הפנאי שלהם.

מהעירייה נמסר כי "כדי להבטיח שבני נוער רבים ככל האפשר לוקחים חלק באירועים יקיימו חברי סיירת ההורים העירונית סיורים בכל הפארקים הגנים ומרכז העיר כשהם מלווים בניידת נוער מיוחדת באמצעותה יסיעו בני נוער חסר מעש למתחם הפעילות בבית ספר רודמן".

הטרקטורון המשטרתי נועד לסייר בתוך הפארקים כדי להבטיח שבני הנוער אינם מרעישים או מפריעים לשכנים. בכל מקרה של בני נוער אשר יפרו את החוק האוסר ישיבה בפארקים אחרי השעה 11 בלילה יחולקו להם דוחות בגובה של 450 שקל.

לקראת הקיץ תגברה העירייה את מערך הפיקוח העירוני בפקחים חדשים שעברו הכשרה ותדרוך מיוחדים ולרשותם יעמדו 4 ניידות שיטור קהילתי, שתיים מהן עם שוטרים לתגובה מהירה כנגד כל הפרת סדר. לצד כל אלה תפעל גם יחידת הבריונות של המשטרה לאורך הטיילת ובמרכזים המועדים להתגודדות בני נוער כדי להרתיע ולמנוע כל מקרה של אלימות.

ראש העיר שמואל סיסו אמר השבוע לקריות באינטרנט: "שידרגנו אמנם את אמצעי האכיפה השנה אבל אני בטוח שלאור תוכנית הפעילות שהכנו עבור ילדי העיר במסגרת קייטנות הלילה, לא יהיה צורך להשתמש בהם".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל