19 ביוני 2013

להקת מיומנה תופיע בחיפה


מורן גרינברג

להקת מיומנה תופיע עם מופעה החדש והמהפנט "מומנטום" באודיטוריום חיפה
מאת: מורן גרינברג

מגיעה לחיפה. להקת מיומנה

מגיעה לחיפה. להקת מיומנה

מומנטום – המופע החדש של קבוצת מיומנה, בדומה למופעים הקודמים, הינו פרי היצירה של אילון נופר ובועז ברמן ועוסק ב"זמן" והקצביות הבלתי מתפשרת שבו. מוטיב הזמן שימש כמקור ההשראה וכנושא המרכזי במופע. יחד עם רועי עפר שותפם לייסוד הקבוצה אשר גם הפיק את המופע ובשיתוף היועצים האומנותיים Giuliano Peparini (חברת (Franco Dragone, David Ottone (תיאטרון Yllana מספרד) ועידו קגן (מיומנה) הם אספו קבוצה בינלאומית חדשה של אמני במה רב תחומיים להפקה הכוללת טכנולוגיות חדשניות אשר פותחו במיוחד עבור המופע.

"זמן וקצב היו מחוברים תמיד", אומרת אילון נופר, "למעשה, זמן הוא קצב ולכן הרעיון של השימוש בו כקו מנחה בא בצורה טבעית עבורנו. בכל המופעים שלנו אנחנו משתמשים במסגרות לבניה ולעזרה בתהליך העבודה, מעין "חוקים" של היצירה. "מסגרות של זמן" הפך אחד מהרעיונות העיקריים. מעל לכל היה זה הזמן שנתן לנו את היכולת לאסוף את הניסיון המצטבר שלנו כחברה, כצוות יוצר וכחברים".

"אנחנו ממחישים את הנושא באמצעות תפאורה, אביזרים, תמונות וידאו וצליל. מתיקתוק שעון, החזרה לאחור, שעוני זמן המתהפכים כחלק מההתרחשות הבימתית ועד שעונים אישיים שהמופיעים עונדים לכל אורך ההופעה. ישנן סצינות המקושרות ל"זמן" כמו דיאלוג מילולי בין ביט-בוקס לשעון מוקרן, הקרנת וידאו למול צליל, צליל מול תנועה, וידאו מול תנועה, תנועה מול מוסיקה, מוסיקה מול זמן. סינכרון מתקיים לאורך כל המופע כל הזמן".

תאריכי המופעים בחיפה:

יום שלישי – 2.7 שעה 20:30
יום רביעי – 3.7 שעה 20:30
יום חמישי – 4.7 שעה 20:30
יום שישי – 5.7 שעה 13:00
מוצ"ש – 6.7 שעה 21:00

רכישת כרטיסים: קופות אתו"ס 04-8338888

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל