20 ביוני 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

חברי מועצה הוצגו כחברי הקהילה הגאה בפייסבוק של ראש העיר


מאת יבגני זרובינסקי

פרסום ראשון: אלי כהן ואלון סיסו, חברי אופוזיציה במועצת העיר קרית ים שהחליטו לרוץ לראשות העיר ברשימה משותפת בבחירות הקרובות, הוצגו כחברי הקהילה הגאה בדף הפייסבוק של ראש העירייה, שמואל סיסו * כהן הגיש תלונה במשטרה: "אין לנו דבר נגד הקהילה הגאה אך מדובר בהוצאת דיבה והסתה" * מספר דקות לאחר פניית "קריות באינטרנט" לראש העיר, הוסרה התמונה מדף הפייסבוק שלו ולאחר מכן טען כי אין הוא יודע מי העלה את התמונה ושהוא "העביר את הנושא לבדיקת חברת אבטחה חיצונית"
מאת: יבגני זרובינסקי

התמונה שפורסמה בדף הפייסבוק של ראש העיר (צילום מסך)

התמונה שפורסמה בדף הפייסבוק של ראש העיר (צילום מסך)

סערה בקרית ים: אלון סיסו ואלי כהן, המתמודדים בבחירות הקרובות לראשות העירייה, הגישו תלונה במשטרת זבולון בעקבות פרסום בדף הפייסבוק של ראש העיר, שמואל סיסו, שהציג אותם כחברי הקהילה הגאה. בתמונה שנלקחה מקמפיין הבחירות שלהם, התנוססה הכותרת "גאוות הקהילה" ומעל ראשיהם "נתלו" דגלי הקהילה הגאה. עוד נכתב בפרסום: "תל אביב כבר לא לבד! גם בקרית ים יש סיבה לגאווה".

חבר מועצת העיר אלי כהן: "קיבלתי עשרות טלפונים מאנשים שהודיעו לי על התמונה שעלתה בפייסבוק של ראש העירייה, הייתי בהלם, לא חשבתי שזה אמיתי והייתי בטוח שצוחקים עליי. לאחר שנכנסתי לבדוק בעצמי את העניין, חשכו עיניי. יש לי ילדה בבית הספר ואף שאנו נמצאים במערכת בחירות, מדובר בהסתה, וכל זאת כשעוד לא נשכחה פרשת הבר-נוער ולמה דבר כזה יכול להוביל".

ככה זה נראה לפני הפוטושופ. הפרסום המקורי מקמפיין הבחירות של אלי כהן ואלון סיסו

ככה זה נראה לפני הפוטושופ. הפרסום המקורי מקמפיין הבחירות של אלי כהן ואלון סיסו

"תמונה בלתי ראויה השתרבבה לדף הפייסבוק שלי"

כשאתר "קריות באינטרנט" פנה לעיריית קרית ים על מנת לברר מה עומד מאחורי הפרסום המוזר, נטען כי שם לא יודעים במה מדובר וכעבור מספר דקות הסירו את הפוסט מדף הפייסבוק של ראש העיר. כעבור כחצי שעה פרסם סיסו את הדברים הבאים: "תמונה בלתי ראויה השתרבבה היום לדף הפייסבוק שלי והוסרה באופן מיידי מספר דקות לאחר שנתגלתה. במקביל פניתי לחברה חיצונית המתמחה בטיפול ברשת פייסבוק ובמיוחד באבטחת מידע ברשת החברתית בדרישה לבדוק את מקור התמונה ומציאת פתרונות להגברת אמצעי האבטחה סביב דף הפייסבוק העירוני והאישי שלי. אני מגנה מכל וכל את תוכן ורוח הדברים. חשוב לי לציין, כי דעות קדומות והטלת רפש מסוג זה איננה דרכי. אני קורא לכל המתמודדים לשמור על מערכת בחירות מכובדת וראויה ומתכוון להגביר מעתה את מנגנוני אבטחת המיידע סביב כל מערכת התקשוב האישית והעירוניות".

אלי כהן לא קונה את הטענות של ראש העירייה: "אם אכן הפייסבוק שלו נפרץ והוא לא עומד מאחורי הדברים, מדוע הוא לא מגיש תלונה במשטרה כדי שתחקור מי פרסם את התמונה?".

"כבר באותו היום הגשתי תלונה במשטרת זבולון על הוצאת דיבה, הסתה ולשון הרע. אין לי דבר וחצי דבר נגד הקהילה הגאה, מה שהפליא אותי זה עד כמה חשוך מי שהעלה את התמונה הזו", מסכם כהן.

לאחר פניית "קריות באינטרנט", פרסם ראש העיר הבהרה כי הוא לא עומד מאחורי הדברים

לאחר פניית "קריות באינטרנט", פרסם ראש העיר הבהרה כי הוא לא עומד מאחורי הדברים

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל