21 ביוני 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

"להוסיף עמדת מציל בחוף ימית בקרית ים"


מאת יבגני זרובינסקי

חבר מועצת עיריית קרית ים אלי כהן פנה לראש העיר, שמואל סיסו, בבקשה להפוך את חוף ימית בעיר לחוף מוכרז: "לא ייתכן שכל התושבים ייאלצו להצטופף בחוף אחד. רבים מעדיפים לשהות בחוף ללא מציל, דבר המסכן את חייהם" * העירייה: "רק משרד הפנים מוסמך לפתוח חופי רחצה"
מאת: יבגני זרובינסקי

חוף ימית בקרית ים (צילום: עמרי שטיין)

"להכריז על החוף כחוף מוכרז". חוף ימית בקרית ים (צילום: עמרי שטיין)

חבר מועצת עיריית קרית ים, אלי כהן, פנה השבוע לראש העירייה, שמואל סיסו, בבקשה להוסיף חוף מוכרז נוסף בעיר. לפני כעשור היו בעיר שלושה חופים מוכרזים אך לאחר שהעירייה פנתה למשרד הפנים, במסגרת צמצום הוצאותיה, נסגרו שני חופים וכעת התושבים מסתפקים בחוף מוכרז אחד בלבד.

הנושא עלה השבוע גם בדף הפייסבוק של "קריות באינטרנט", כאשר תושב העיר, משה קהלני, כתב למערכת האתר: "חופי הים בעיר עמוסים במתרחצים ולא ייתכן שיהיה קיים חוף אחד בלבד. צריכה לקום זעקת מחאה להוסיף חוף אחד לפחות עם תחנת הצלה ומתקנים המקובלים בכל חוף כמו מלתחות, שירותים וכו'".

"תושבים רבים פנו אליי בנושא"

"בשבועות האחרונים פנו אליי תושבים רבים בבקשה שחוזרת על עצמה להכריז על חוף ימית, כחוף ים מוכרז", אומר חבר מועצת העיר אלי כהן לקריות באינטרנט, "רבים מתושבי העיר נולדו בה, עוד זוכרים את התקופה בה בקרית ים היו שלושה חופים מוכרזים. לא ייתכן שבעיר בה מספר רב של תושבים, שנולדו על חוף הים, ייאלצו להצטופף בחוף אחד ולא יתרווחו על רצועת הים הארוכה של העיר".

בפנייתו לראש העיר כתב כהן: "בהיעדר חוף מוכרז נוסף, נאלצים רבים מתושבי העיר שלא מוכנים להצטופף בחוף אחד, לשהות בחוף ללא מציל, דבר המסכן את חייהם. אבקש להעלות את נושא הכרזת החוף לדיון במועצת העיר וכולי תקווה כי העניין יאושר במועצה ולקרית ים יהיה חוף נוסף".

חבר מועצת עיריית קרית ים, אלי כהן

"תושבים רבים שוהים בחופים לא מוכרזים ומסכנים את חייהם". חבר מועצת עיריית קרית ים, אלי כהן

"אלי כהן היה שותף מרכזי בסגירתו של חוף ימית"

מעיריית קרית ים נמסר לקריות באינטרנט בתגובה: "אלי כהן, המשמש היום כמזכיר מפלגת העבודה ופעיל מרכזי במפלגת העבודה שניהלה את העיר בזמנו והביאה אותה לפשיטת רגל, היה שותף מרכזי ומלא בסגירתו והפקרתו של חוף ימית בידי גורמים פרטיים הרבה לפני שנכנס ראש העיר שמואל סיסו לתפקידו. כהרגלו נזכר מר כהן בתושבי קריית ים אחת לחמש שנים, ושוכח כי רק משרד הפנים מוסמך לפתוח חופי רחצה ולא מועצת העיר. בכל מקרה לפי שעה לא ניתן מעשית לפתוח חוף רחצה מוכרז במקום בגלל מסירת השטח המיועד לכך כאמור, ורק לאחר שיושלמו ההליכים המשפטיים ניתן יהיה לעשות זאת".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל