25 ביוני 2013

ממג"ב לשמחות: הכירו את אלון אוזילוב


מורן גרינברג

אלון אוזילוב שירת במג"ב ואת כל שירותו עשה בשטחים * בגיל 22 כשהשתחרר מצה"ל, התקשה "למצוא את עצמו" בחיים האזרחיים וגם זוגיות של 4 שנים עם אהבת חייו התפרקה מול עיניו * אוזילוב פנה למוסיקה, החל לכתוב, להלחין ולשיר * החודש הוא השיק את סינגל הבכורה שלו בסגנוון ים תיכוני קצבי שכבר מככב בבמות המועדונים ואולמות האירועים * האזינו
מאת: מורן גרינברג

מהשטחים לבמות המועדונים. אוזילוב

מהשטחים לבמות המועדונים. אוזילוב

השבוע השיק אלון אוזילוב בן 25 מקרית ביאליק סינגל ראשון בניחוח קיצי ומרענן. ״מדובר בחלום שמתגשם״, הוא מספר לקריות באינטרנט, ״התחלתי לשיר בגיל צעיר וכל חיי משך אותי יצר הכתיבה. התחלתי לכתוב ולהלחין שירים אבל הם נשארו במגירה כי היה לי עוד חלום לשרת במשמר הגבול. בגיל 19 התגייסתי למג"ב ושירתתי 3 שנים בשטחים".

לאחר שהשתחרר מצה"ל איבד אוזילוב את הדרך: "לא כל כך הסתדרתי בחיים האזרחיים. עד גיל 24 נדדתי מעבודה לעבודה, התפרקה לי זוגיות גדולה של 4 שנים ברגע והדבר היחיד שמצאתי בוא נחמה זה המוזיקה ושוב התחלתי לכתוב ולהלחין אבל דברים עמוקים ובוגרים יותר. החלטתי להפוך את אהבתי למוזיקה כעיסוק עיקרי".

"היום כשאני נמצא במקום אחר, עובד, חי ונושם מוזיקה, המטרה העיקריתי שלי היא לשמח. את הסינגל "אללה איסטר" כתבתי לאחרונה והחלטתי להפוך אותו לסינגל הראשון שלי לקראת הקיץ. את המילה ״אללה איסטר״ שמעתי בים מחבר שסיפר לי על בחורה יפה שראה בחוף והמילה נצרבה לי בזיכרון ומפה הגיע הרעיון לשיר״.

– למרות הזמן הקצר שעבר מאז שהושק הסינגל הוא כבר מושמע במועדונים ושמחות
״זה כיף גדול. אין ספק שאמשיך ליצור מוזיקה ולשמח. אני בטוח שזה היעוד שלי בחיים״.

האזינו לסינגל אללה איסטר של אלון אוזילוב:

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל