26 ביוני 2013

קרית אתא: אירועים לבני נוער ולמשפחות יתקיימו בחופשת הקיץ


במסגרת סדרת האירועים שיתקיימו במהלך חודש אוגוסט, ייהנו התושבים משלל אטרקציות ופעילויות פנאי המתאימות לקטנים ולגדולים כאחד

אטרקציות לילדים

אטרקציות לכל המשפחה (אילוסטרציה)

אירועי קיץ יערכו במספר מוקדים מרכזיים בקרית אתא: בריכת הרקפות, מתחם ביה"ס גיבורי עציון, מתחם ביה"ס "שפרינצק" ופארק הספורט, יכללו הופעות חיות של אומנים מובילים, כוכבי ילדים, להקות, הצגות ילדים מובילות ועוד. בנוסף, יופעלו במקום מתחמים ייעודיים כדוגמת עמדת סוני-פלייסטיישן הגדולה בישראל, עמדות WII, לונה פארק, פארק חבלים, מגלשות ענק, מתקנים אתגריים, ג'ימבורי, מתחמי פעילות וסדנאות יצירה ועוד שלל הפתעות.

גם השנה, התמקדה עיריית קרית אתא בבני הנוער בעיר והפיקה עבורם אירועים קונספטואליים ייחודיים, בשיתוף עם מועצת הנוער העירונית בבריכת הרקפות: ערב אקסטרים, ערב משחקים וערב צחוק הכולל בין היתר גם הופעה של הסטנדאפיסט המוביל אורי חזקיה. האירועים כוללים פרט להפעלות ולאטרקציות גם מסיבת ריקודים עם די ג'י וכמובן שחייה לילית והפעלות בבריכה. הכניסה לאירועים היא ללא תשלום לנוער קריית אתא, כאשר כרטיסי הכניסה נשלחים בדיוור ישיר לבתי התושבים.

את סדרת האירועים יחתום אירוע סוף הקיץ שיערך ב- 22.8.13 בפארק הספורט. האירוע יכלול בנוסף לפעילויות ולמתחמים גם מופע ילדים של יובל המבולבל, מופע של דודו אהרון ולהקת סינרגיה. בנוסף, בכל יום שלישי בשעה 20:00 יערכו ריקודי עם עם המרקיד אילן בנדיקט בפארק הספורט. כל האירועים פתוחים לקהל והכניסה היא חופשית.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל