1 ביולי 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

בחירות בחיפה: דני נישליס ירוץ עם יונה יהב


בחירות בקריות

מנכ"ל רדיו חיפה חוצה את הקווים לחיים הפוליטיים והוצב במקום השלישי ברשימתו של ראש עיריית חיפה, יונה יהב, למועצת העיר * נישליס: "החלטתי כי הגיעה העת להניח לכל עסקי הפרטיים ולהקדיש את זמני ומרצי למען העיר חיפה"
מאת: כתב קריות באינטרנט

מנכ"ל רדיו חיפה דני נישליס

מהתקשורת לפוליטיקה. דני נישליס

ראש העיר חיפה יונה יהב, צירף את מנכ"ל רדיו חיפה, דני נישליס, לרשימתו למועצת העיר. יונה יהב: "אני מברך את דני נישליס על החלטתו להצטרף לנבחרת שלנו, במקום השלישי ברשימה למועצת העיר, נבחרת שתמשיך להצעיד את חיפה לשיאים חדשים. דני נישליס הוא מהדמויות הבולטות, הפעילות והחשובות בעיר. ראויה לציון תרומתו לקהילה, במשך כשני עשורים, מתוך אהבת העיר וללא כל תמורה. למרות היותו יזם פעיל ועסוק, הסכים לבקשתי לשמש יו"ר תיאטרון חיפה ופעל לשיקומו המוצלח, שימש כיו"ר שותפות "חיפה בוסטון", יו"ר אגודת הידידים של בית החולים "בני ציון" העירוני, והוא חבר בהנהלת לשכת המסחר חיפה.

בהצטרפותו של נישליס לשורותינו, הוא מביא איתו קול של דור חדש ונלהב, המבקש להצטרף להובלת העיר והבאתה לשיאים נוספים ואל אתגרי הזמן החדש. אני שמח כי יכולותיו המגוונות של דני – הן כיזם יצירתי ומצליח והן כאדם בעל דעה – יעמדו לרשותם של תושבי העיר חיפה, עד תום. זו תוספת איכותית ונמרצת שתסייע רבות להנהלת העיר .אני מודה לדני על התמיכה בי ועל האמונה בחזון אותו אני מוביל".

דני נישליס: "לאחר שנים רבות בהן פעלתי לטובת תושבי העיר בתחומים מגוונים, החלטתי כי הגיעה העת להניח לכל עסקי הפרטיים ולהקדיש את זמני ומרצי למען העיר חיפה. ההחלטה להשתלב ברשימתו של יונה יהב בבחירות למועצת העיר ולראשות העיר הייתה טבעית ומתבקשת. זאת לאור הצלחתו של יונה יהב לפתח את העיר באופן מהפכני שאינו ניתן לערעור. כל מי שעיניים בראשו רואה כי אין כמעט תחום בעיר שלא עשה קפיצת מדרגה משמעותית; תקציבי ענק הושקעו בשיקום התשתיות שהוזנחו, העיר התחתית שינתה לחלוטין פניה, תחום התרבות בפריחה, ההשקעה וההצלחות המוכחות בחינוך, שיווק העיר בארץ ובעולם וענף התיירות המתפתח באופן חסר תקדים בתולדות העיר. כל אלה, והתמיכה הציבורית הגורפת, שכנעו אותי כי יהב ימשיך בתפקידו כראש העיר של חיפה, ויהיה לי לכבוד להצטרף לנבחרתו המנצחת. בקריירה הארוכה שניהלתי בתחום העסקים והתקשורת למדתי כי רק העושים מנצחים, וכי אלה הבוחרים לאכלס בנוחות את כיסא המבקר אינם תורמים דבר. אני בוחר לעשות. סיבה נוספת ולא פחות חשובה להחלטתי להצטרף לרשימתו של יהב הינה צורך השעה בחיפה – מתן גיבוי משמעותי לראש העיר במועצת העיר. אל לנו להניח גם בקדנציה הקרובה למועצת העיר להיבנות שוב מרסיסי מפלגות, ומעיסה של סיעות קטנות, בעלות עניין או סקטוריאליות. נוכחתי כי דבר זה מקשה על התפקוד השוטף, גורר פרויקטים חשובים אל תוך מאבקים מסורבלים והתנצחויות אישיות.

מעל הכול, אני מקווה כי תושבי העיר, ללא קשר לאופן הצבעתם, ישימו מול עיניהם גם את הצורך בהעלאת אחוז ההצבעה בבחירות המוניציפאליות הקרובות וייקחו חלק בעשייה הדמוקרטית המשפיעה באופן ישיר על חייהם.

אני נרגש לקראת השינוי המהותי בחיי, הבטחתי לראש העיר כי אעמוד לצדו ואסייע לו בקידום פרויקטים בכל תחום שיבחר להטיל עלי. כמובן שמעצם היותי אב לשלושה בנים (שניים מהם נישאו לא מכבר) המתגוררים בחיפה, אני רואה כמשימה מרכזית את הטיפול בסוגיות הנוגעות לצעירים המתגוררים בחיפה ובמאבק העיקש להשאירם לחיות כאן".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל