14 ביולי 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

חולץ כלב שהושאר ברכב סגור והיה על סף אובדן הכרה


בזכות עירנותו של תומר בולגנים, פקח בעיריית חיפה, חולץ כלב שהושאר ברכב סגור בחוף השקט בעיר
מאת: מורן גרינברג

חולץ באפיסת כוחות (צילום ארכיון)

חולץ באפיסת כוחות (צילום ארכיון)

במהלך סיור שגרתי בשעות שיא החום בצהריים, הבחין פקח עיריית חיפה, תומר בולגנים, שסייר בחוף השקט בעיר, כלב נעול ברכב פרטי, שהיה מוטל בספסל האחורי, על סף אובדן הכרה, ולא מגיב לקריאותיו. בולגנים הזעיק ניידת משטרה וכן צוות כוננות של הוטרינר העירוני בחיפה ונשאר ליד רכב כשהוא מנסה למשוך את תשומת ליבו של הכלב לבל יאבד את הכרתו.

שוטרי תחנת חיפה הגיעו תוך דקות אחדות, פרצו את דלת הרכב והוציאו את הכלב המעולף מחום ומחוסר נוזלים, כאשר ברקע נשמעות הנחיות הווטרינר העירוני שהנחה את צוות הפיקוח העירוני. לאחר דקות ארוכות החל הכלב להתאושש וללכת על רגליו.

"יש שבאים לעבודה ויש שבאים לעבוד", כך אמר מנהל אגף החופים העירוניים של חיפה יעקב לופו כששמע על המקרה המצער שסופו בטוב. "אני תמיד מנחה את פקחי החופים להיות ערניים למתרחש סביבם, זו תקופה חמה ומדובר בחוף עמוס ברוחצים. באופן אישי הייתי מאוד רוצה לפגוש אדם שיורד לשחות במים הקרירים והנעמים של חופינו ומשאיר את ידידו הטוב ביותר נעול במכונית סגורה ולוהטת".

ראש עיריית חיפה יונה יהב אמר כי ערנותו של פקח חופים בחוף השקט של חיפה מנעה טרגדיה: "אני מתקשה להבין את מניעיו של הנהג וביקשתי ממנהל חופים להנחות את הפקחים וסיירי החוף שלנו לגלות ערנות גבוהה יותר כדי למנוע מקרים שכאלה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל