17 ביולי 2013

לראשונה: "קפה קפה" שהוא גם אולם אירועים


מורן גרינברג

בנוסף לבית קפה בעיצוב כפרי אותנטי מציע סניף "קפה קפה" במרכז קרית ביאליק גם אולם אירועים עד 250 מוזמנים, הראשון בישראל מבית הרשת המוכרת
מאת: מורן גרינברג

עיצוב כפרי אותנטי במרכז העיר. קפה קפה בקרית ביאליק

הראשון בישראל שמפעיל גם אולם אירועים. קפה קפה בקרית ביאליק

רשת בתי הקפה Cafe Cafe הוקמה בשנת 2001 על ידי איש העסקים רונן נמני ובת זוגו מיקי טיל. בית הקפה הראשון נפתח בכיכר מסריק בתל אביב וכיום, כ-12 שנים לאחר מכן הרשת אשר פועלת באמצעות זכיינים, מונה מאות בתי קפה בארץ ובאירופה. "מקום בו תושב של עיר סואנת מוצא מפלט מטרדות היום", כפי שאומרים ברשת.

אחד הסניפים המדוברים של הרשת, נפתח לפני מספר חודשים במרכז קרית ביאליק. השילוב המרתק שמציעים בסניף הוא כזה שבו מנות כשרות ומגוונות במיוחד מוצעות לסועדים באווירה אירופאית המודגשת ע"י עיצוב כפרי אותנטי.

הסניף ממוקם ברחוב המרכזי של קרית ביאליק, קרן היסוד, אך מרגע שנכנסים אל פנים המסעדה מרגישים את טוסקנה במלוא עוצמתה המרתקת.

דבר שנחשב די חריג ברשת "קפה קפה" וברשתות בתי קפה אחרות בכלל הוא אולם אירועים שנמצא בתוך המבנה שגם הוא על טהרת הרשת ואת כל התפריט מכינים השפים המנוסים של הסניף. מדובר בסניף הראשון בארץ בו "קפה קפה" מאפשרת לזכיין לפתוח אולם אירועים ובמקום ניתן לחגוג כל אירוע החל מברית/ה ועד בר/בת מצווה עד 250 מוזמנים.

המנות המקוריות של "קפה קפה" קרית ביאליק הופכות את הארוחה שלכם לחוויה קולינארית שעושה לכם חשק של עוד. בין מנות עשירות לעממיות ובין מנות גורמה למתכונים קלאסיים, תמיד תוכלו להרכיב את השילוב המנצח מהתפריט המיוחד של הרשת המוכרת. כדאי לבקר.

קפה קפה קרית ביאליק
קרן היסוד 6, קרית ביאליק
טלפון: 04-6898900
טלפון משרד אירועים: 04-8703655

גם אולם אירועים. קפה קפה קרית ביאליק

גם אולם אירועים. קפה קפה קרית ביאליק

עיצוב כפרי אותנטי

עיצוב כפרי אותנטי

קפה קפה קרית ביאליק – בית קפה כשר בקריות – אירועים כשרים בקריות – ברית/בריתה בקריות – בר מצווה / בת מצווה בקריות – אולם אירועים בקריות – גן אירועים בקריות – מקום לאירועים בקריות– אירועים קטנים בקריות – מסעדה כשרה בקריות – מקום לימי הולדת בקריות

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל