24 ביולי 2013

מבקשת להתגרש: בעלי תקף אותי כי ביקשתי לרשום את הילדים לקייטנה


עימות בין בני זוג, תושבי הצפון בסוגיית הרשמתם של הילדים לקייטנת הקיץ, הביא אותם לביה"ד הרבני האזורי בחיפה לאחר שהאישה דורשת גט וטוענת כי בעלה שהתנגד לרשום אותם לקייטנה תקף אותה והכה אותה בטענה, שהיא יכולה להתמודד עם הילדים בבית
מאת: אבי דוד

אלימות (אילוסטרציה)

מויכוח על רישום לקייטנה – לבית הדין הרבני (אילוסטרציה)

קיץ לוהט במיוחד עובר כך מסתבר על בני זוג, תושבי הצפון, שניהלו עד חופשת הקיץ, חיי זוגיות שקטים וניהלו חיי משפחה למופת כהורים לארבעה ילדים קטינים, כך עולה מכתב תביעה שהוגש לביה"ד הרבני האזורי בחיפה, בו נטען ע"י האישה כי בעלה הכה אותה לעיני ילדיהם בטענה שהיא "מחפשת חיים קלים…", כשזו הביעה את רצונה לרשום את ילדיהם לקייטנה במהלך חופשת הקיץ.

בא כוחה של האישה, עו"ד גיא אופיר, טוען עוד בכתב התביעה, כי, "האישה, שתרמה לפרנסתה של המשפחה עד ללידתו של הילד הרביעי לפני שנים ספורות, לקחה מאז על עצמה בשנים האחרונות את עול ניהול הבית וגידול ארבעת ילדיהם של בני הזוג בעוד שהבעל נטל על עצמו את עול פרנסתה של המשפחה".

> מחפשים עורך דין? זקוקים לייעוץ משפטי? מיטב עורכי הדין בקריות

עוד נטען כי, "הבעל החליט לאחרונה לעשות דין לעצמו ותקף את האישה שכל חטאה היה בכך שביקשה לרשום את הילדים לקייטנה, בכדי שיבלו את חופשת הקיץ יחד עם רבים מחבריהם וייהנו מהשהות בקייטנה כפי שהיה בשנים האחרונות במהלך חופשתם".

עוד נטען בבקשה לתביעת הגט, "בני הזוג חיים ברווחה כלכלית והיה ביכולתם לממן את הרשמתם של הילדים לקייטנה. האישה איננה יכולה למחול לבעלה על כך שביזה אותה והשפיל אותה לעיניהם של ילדיהם, כאשר כל חטאה הסתכם כאמור בכך שרצתה את טובתם ורווחתם של הילדים ולרשום אותם לקייטנה". טרם הוגש כתב הגנה.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל