20 בפברואר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

הקלה בעומס? רמב"ם חונך מחלקה פנימית חדשה


הקריה הרפואית רמב"ם חנכה בשבוע שעבר מחלקה פנימית חדשה, פנימית ח'. המחלקה ממוקמת באופן זמני בקומת המרתף של בניין האשפוז הראשי ע"ש סמי עופר, שם תישאר בשנתיים הקרובות, עד שתעבור למשכנה הקבוע.

המחלקה החדשה הינה מחלקה פנימית כללית, והיא כוללת בשלב זה 12 מיטות אשפוז. מספר המיטות יעלה בהדרגה בחודשים הקרובים וצפוי להסתכם ב-26 מיטות, לקראת השליש האחרון של 2012. מתוך 26 מיטות האשפוז, שמונה מיטות ייוחדו לחולים הזקוקים לטיפול מוגבר או חולים מונשמים.

לדבריו של דר' איל בראון, המנהל בפועל של המחלקה החדשה, אמנם מדובר בצעד חשוב, אך פנימית ח' החדשה לא תפתור את מצוקת האשפוז: "ישנו מחסור במיטות בפנימיות מאז שנות ה-90 ועל רקע המחסור הזה אנו עדים לעומס הן בפנימיות, הן במיון והן בטיפול נמרץ. כל החולים, עצמאיים וסיעודיים, סובלים מכך", מציין דר' בראון, " לאחר פניות חוזרות של הנהלת בית החולים למשרד הבריאות, בבקשה להקל על מצוקת האשפוז, קיבלנו הסכמה לפתוח בהדרגה את המחלקה הפנימית החל מהחודש. אבל גם כשמדברים על 26 מיטות, זה לא נתון שיפתור את בעיית העומס בבתי החולים. אלו לא המיטות שעליהם ישכנו את החולים בפרוזדורים וזה לא מה שיקטין את זמן שהיית החולים במיון", אומר דר' בראון, "רמב"ם עדיין זקוק למספר לא מועט של מיטות נוספות כדי להתמודד עם העומסים שהפכו לקבועים, ואולי אף פתיחת מחלקה פנימית נוספת. יחד עם זאת מדובר בצעד ראשון וחשוב בדרך להקלה על מצוקת האשפוז, וזוהי בשורה לכל תושבי הצפון".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל