28 ביולי 2013

"קרית מוצקין הפכה להיות יקרה עד כאב לתושבים הצעירים"


פעילי רשימת "צעירי מוצקין", המתמודדת למועצת העיר בבחירות הקרובות, ירדה להפגין נוכחות בשטח * מובילת הרשימה, עדי גרוטס: "קרית מוצקין לא מספקת פתרונות לאוכלוסייה הצעירה. רוצים שצעירים ירצו לחיות ולבנות את עתידם בקרית מוצקין"
מאת: בן רומן

למען צעירי העיר. צעירי מוצקין

למען צעירי העיר. צעירי מוצקין

רשימת 'צעירי מוצקין' המתמודדת בבחירות המקומיות למועצת העיר הפגינה נוכחות בשטח. על פי דף הפייסבוק של הרשימה, היא מורכבת "מסטודנטים, תלמידים, חיילים, הורים צעירים וצעירים ברוחם". ביום שישי האחרון התייצבו פעילי ומתנדבי הרשימה ונשאו שלטים בצמתים המרכזיים בקריה.

עדי גרוטס, מובילת הרשימה, אומרת כי כעת הגיעה שעת העשייה: "אנחנו רשימה על מפלגתית של צעירים פעילים ומוכשרים, שפונה לכל תושבי הקריה ומבקשת להביא שינוי אמיתי בעיר. שינוי שיתבטא בכך שצעירים ירצו לחיות כאן ולבנות כאן את עתידם. העיר, שהיא ללא ספק האיכותית והיקרה בקריות, לא מספקת פתרונות לאוכלוסייה הצעירה בעיר, וזה הזמן שלנו לפעול ולעשות לטובת הכלל".

גרוטס הוסיפה כי "אנחנו לא מאלה שמרימים ידיים. מוצקין הופכת להיות יקרה עד כאב לתושבים הצעירים שלה ויש הרבה מה לעשות בתחומי החינוך והתרבות כדי להשאיר את הצעירים כאן".

צעירי מוצקין היא רשימת צעירים על-מפלגתית שהוקמה על ידי קבוצת צעירים, תושבי וילידי הקריה, אשר אחרי שנים של מעורבות חברתית ועשייה, הבינו לדבריהם ש"שינוי אמיתי ביחס לצעירים באזור יכול להגיע רק מהצבת צעירים במקומות של מקבלי ההחלטות והחליטו להתמודד בבחירות המקומיות".

לטענת הצעירים הם שמו לעצמם למטרה להוביל לשינוי סדרי העדיפויות בקריה: "לשים את הצעירים והמשפחות הצעירות במרכז, לפעול לטובת רווחת הצעירים, מציאת פתרונות לדיור בר השגה, לעשות ולעבוד לטובת החינוך, חיי הפנאי והתרבות בעיר ולגרום להישארות של הצעירים בעיר".

מפגן נוכחות. צעירי מוצקין

מפגן נוכחות. צעירי מוצקין

"הזמן שלנו לשנות". צעירי מוצקין

"הזמן שלנו לשנות". צעירי מוצקין

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל