5 באוגוסט 2013

חשד: צעירה תקפה ונשכה פקחית עירייה


פרסום ראשון | פקחית עיריית קרית ביאליק שהוזעקה לגן ציבורי בעיר בעקבות תלונות על רעש שהקימו בני נוער, הותקפה וננשכה על ידי אחת הצעירות במקום, כך לטענת ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי * הפקחית פונתה לבית החולים לאחר שאפה נשבר * הצעירה נעצרה אך שוחררה כעבור כשעה * לאחר שבכירי העירייה מחו על שחרורה, הצעירה נעצרה בשנית * עדכון / ז.ק. הנערה שנעצרה, פנתה ל"קריות באינטרנט" וביקשה לפרסם סרטון וידאו שצילמה ואת גרסתה לאירוע: "נעצרתי ללא סיבה, הורסים לי את החלום לשרת בצבא"
מאת: בן רומן

משטרת ישראל (צילום ארכיון)

נעצרה, שוחררה ונעצרה שוב (צילום ארכיון)

ניידת השיטור הקהילתי של קרית ביאליק הוזעקה בלילה שבין שישי לשבת לגינת סביון בעיר, בעקבות תלונות שהגיעו למוקד העירוני על הקמת רעש על ידי בני נוער רבים.

לטענת עיריית קרית ביאליק כשהגיעה הניידת למקום, ובה שוטר ופקח עירייה, החלה במקום התגודדות גדולה של צעירות ולאחר שאחת מהן התפרעה, הוחלט לעצור אותה. לטענת גורמים בעירייה הצעירה המשיכה להתפרע ולמקום הוזעקה ניידת שיטור נוספת ובה פקחית עירייה. עוד נטען כי במהלך ניסיון המעצר תקפה הצעירה את הפקחית, היכתה בפניה, נשכה אותה מספר פעמים ושברה את אפה ומשקפיה. הפקחית פונתה לבית החולים רמב"ם בחיפה.

הצעירה שנעצרה לבסוף נלקחה לתחנת משטרת זבולון אך לאחר כשעה החליט הקצין החוקר לשחררה.

בעיריית קרית ביאליק מחו על החלטת הקצין החוקר לשחרר את הצעירה ומנהל מחלקת הפיקוח פנה לתחנת זבולון והביע את מורת רוחו. מנכ"ל העירייה, עזרא חכם, הביע אף הוא את מחאתו בפני קצין אג"מ, עמית פולק.

בבוקר שלמחרת הורה מפקד תחנת זבולון, נצ"מ אילן סרדל, לעצור בשנית את החשודה. לטענת ראש עיריית קרית ביאליק, נמסר לו כי הקצין שהחליט על שחרורה של החשודה יזומן לבירור אצל מפקד התחנה.

"האם הקצין החוקר היה נוהג כך אילו הותקפו שוטר או שוטרת?", אמר ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי, "אני רואה בחומרה רבה את תקיפתה של פקחית העירייה. השיטור המשולב ישמור על הסדר ומניעת רעש וונדליזם בכלים העומדים לרשותו ולא נאפשר לאיש לתקוף את פקחי העירייה או כל משרת ציבור אחר".

עדכון: ז.ק בת ה-17, הנערה שנעצרה, שלחה ל"קריות באינטרנט" סרטון וידאו, אליו צורפה גרסתה לאירוע: "נעצרתי ללא סיבה, הורסים לי את החלום לשרת בצבא".  קראו את גרסתה המלאה בדף הפייסבוק של קריות באינטרנט. הפינה לשיפוטכם.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל