17 באוגוסט 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

4 תיכונים בקריות ברשימת בתיה"ס הערכיים


מורן גרינברג

200 תיכונים וחטיבות ביניים קיבלו בשורה משמחת ממשרד החינוך: אתם בתי הספר הכי ערכיים בארץ * ארבעה מוסדות חינוך בקריות נכללו ברשימה
מאת: מורן גרינברג

אורט קרית ביאליק

"בית ספר ערכי". אורט קרית ביאליק

משרד החינוך גיבש לראשונה רשימה של 200 בתי הספר הערכיים ביותר על פי קריטריונים שונים המסמלים ערכיות ולאו דווקא הישגים לימודיים. המשרד לא דרג את מיקומם הפנימי, אולם מהרשימה עולה, כי ארבעה בתי ספר תיכוניים בקריות נמנים עם הרשימה. הממלכתיים הם "אורט קרית ביאליק" ותיכון "אנקורי" בקרית ביאליק ובזרם הממלכתי-דתי נכללו "לוינסון" קרית ים ואולפנת "סגולה" קרית מוצקין.

מדד הערכיות לפיו נבחנו בתי הספר התיכוניים במדינה כולל את הפרמטרים הבאים: 1. הישגים ערכיים; 2. עבודה עקבית ורציפה.; 3. עבודת צוות של תלמידים; 4. לימודי מתמטיקה ומדעים ברמה גבוהה; 5. מצוינות במקצועות ההומניים; 6. זכאות לבגרות; 7. טוהר הבחינות.

בזכות הישגיהם והימנותם עם רשימת בתי הספר התיכוניים הערכיים המצטיינים במדינה יזכו מורי בתי הספר שנכללו ברשימה בגמול כספי דיפרנציאלי של אלפי שקלים.

ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי, מברך על כי שני בתי הספר התיכוניים העיר צוינו כבתי ספר ערכיים: "אני מברך את בתי הספר התיכוניים שלנו על הישגיהם האיכותיים והערכיים. אני שמח כי הוכח שוב שאנו הראשונים בחינוך בקריות. מתחילת כהונתי גדל תקציב החינוך ב-130%, מ-30 מיליון שקלים טרום כהונתי ל-69 מיליון שקלים השנה. הדבר מוכיח את עצמו ואנו קוצרים את פירות השקעתנו בחינוך. אני שמח שמשרד החינוך בוחן את בתי הספר במדד משוקלל של פרמטרים ולא רק בשיעור הזכאות לבגרות, שגם בו לשמחתי קריית ביאליק הראשונה בקריות."

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל