18 באוגוסט 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

שיא חדש במספר המבקרים בקריון


מורן גרינברג

עומס החום הכבד והחופש הגדול, גרמו בחודשי הקיץ האחרונים לא רק להפעלה מוגברת של מזגנים, אלא גם לפדיון יומי גבוה במיוחד בקרב החנויות בקריון בקרית ביאליק ושבירת שיא במספר המבקרים
מאת: מורן גרינברג

הקריון בקרית ביאליק

שיא במספר המבקרים. הקריון בקרית ביאליק

הקריון בקרית ביאליק מדווח (ראשון) על שיא מבקרים אשר פקדו את הקניון בחודשי הקיץ האחרונים עם עלייה של למעלה מ-8% לעומת כמות המבקרים אשתקד. רק בחודשי יולי-אוגוסט האחרונים פקדו את הקריון מאות אלפי מבקרים כאשר בתחילת השבוע ביקרו בו כ-40 אלף מבקרים ביום אחד בלבד.

דוח מבקרים השוואתי שהוציאה הנהלת הקריון הראה עלייה משמעותית בכמות מבקרי הקריון בחודשי הקיץ של השנה הנוכחית בהשוואה לחודשי הקיץ של השנה שעברה, לדוגמא חודש יולי של השנה שעברה לעומת חודש יולי השנה מציג עלייה של למעלה מ 8% בכמות המבקרים בקריון.

בנוסף, הנהלת הקריון מדווחת על מגמת עלייה בפדיונות של חנויות הקניון בתחום האופנה, בישום וטיפוח, בתי קפה, הלבשה תחתונה, מזון מהיר, מכשירי כתיבה ועוד.

דודו שגיא, מנכ"ל הקריון, אמר לקריות באינטרנט: "אנו עדים לעלייה בכמות המבקרים בקריון בחודשי הקיץ השנה לעומת שנה שעברה. הקריון ממשיך כבכל שנה לשמר את חווית הצרכן ולהציע לו את המבצעים האטרקטיביים ביותר, את מבחר המותגים הרחב ואת פעילויות המשפחה המוצעות ללא תשלום כמו מופעי הקיץ עם כוכבי הילדים הגדולים. אנו נמשיך לפעול לרווחת מבקרי הקריון ומקווים להמשיך ולהעלות את מספר המבקרים שמגיעים מידי יום לקריון לחוויה של קנייה ובילוי".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל