18 באוגוסט 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

"ביטול הפניות שמאלה אינו סוף פסוק"


שר התחבורה לראשי הערים בקריות: "ביטול הפניות שמאלה בצומת אפק ובצומת מוצארט אינו סוף פסוק והוא פתוח לשינויים" * ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי, שהחל את המאבק אמר ל'קריות באינטרנט': "נמשיך לפעול להחזרת המצב לקדמותו"
מאת: בן רומן

שר התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, הודיע בפגישה שקיים ביום שישי עם ראשי הערים באזור, כי ביטול הפניות שמאלה בצומת אפק ובצומת מוצרט אינו סוף פסוק והוא פתוח לשינויים.

השר כץ אמר כי הוא מודע לתלונות בנושא: "ביטול הפניות שמאלה אינו סוף פסוק. יימצא איזון בין הצורך לתת עדיפות לתחבורה הציבורית לבין אפשרויות הכניסה והיציאה לערים. אני מקבל את פניות ראשי הערים והתושבים בפייסבוק".

ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי: "אני מבקש להודות לשר שנענה לפנייתי לבחון מחדש את סוגיית ביטול הפניות שמאלה בצומת אפק ובצומת שדרות ירושלים. ביום שישי נפגשנו ראשי הערים של חיפה, קרית אתא, קרית ביאליק, קרית ים וקריית מוצקין עם שר התחבורה. השר גילה אמפתיה לבקשותינו ולא בפעם הראשונה ואני משוכנע כי יגובש הסדר לשביעות רצוננו".

דוקורסקי הוסיף ואמר, כי "עיריית קריית ביאליק שהחלה את המאבק המקצועי נגד ביטול הפניות שמאלה, והביאה לצמצום מספר המקומות בהם בוטלו הפניות שמאלה, תמשיך לפעול להחזרת המצב לקדמותו תוך הדברות עם גורמי משרד התחבורה".

"נמשיך להיאבק". ראש עיריית קרית ביאליק על רקע צומת מוצרט (עיבוד מחשב, צילום צומת מוצרט: אבישי טייכר)

"נמשיך להיאבק". ראש עיריית קרית ביאליק על רקע צומת מוצרט (עיבוד מחשב, צילום צומת מוצרט: אבישי טייכר)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל