19 ביולי 2014

האישה גילתה: הבעל בוגד בה עם אמא שלה


תושבת הקריות שלחה חוקר פרטי לבלוש אחר בן הזוג הסורר שלה * בידיעות אחרונות דווח כי כשקיבלה לידיה את תמונות המעקב נדהמה לגלות: אמא שלה היא המאהבת שסחררה את בעלה
מערכת קריות באינטרנט

חוק ומשפט אילוסטרציה

אילוסטרציה

תביעת גירושים יוצאת דופן: כל הסימנים הצביעו על כך שבעלה בוגד בה, אולם להפתעה כזו לא ציפתה תושבת הקריות ואם לשלושה. עיתונאי ידיעות אחרונות, גואל בנו, דיווח הבוקר כי האישה הנבגדת הבחינה בתקופה האחרונה כי בעלה (40), עובד בתעשיות הביטחוניות, החל לפרוח ממש. הוא הקפיד על מראהו החיצוני, החל להתאמן בחדר כושר, שמר על דיאטה, שמר על הסמארטפון שלו קרוב והרבה לשלוח הודעות SMS בשעות לא שגרתיות.

את חשדותיה סיפרה האישה לעורכת הדין גלית צור, וזו מיהרה לגייס חוקר פרטי שיעקוב אחרי הבעל. עוד דווח בידיעות אחרונות כי עד מהרה הצליח החוקר לצלמו ברגעים אינטימיים עם אישה אחרת במכוניתו. הוא מיהר להביא את הצילומים לעורכת הדין. "פתחתי את המעטפה וגיליתי שהאישה צדקה", מספרת עו"ד צור, "אלא שהזעזוע האמיתי הגע כאשר האישה הנבגדת ביקשה לראות את התמונות. המעטפה נפתחה, ולרגע אחד היא לא האמינה למראה עיניה, אך זו לא הייתה טעות: בעלה בוגד בה עם אמא שלה.

תביעת הגירושים לא איחרה לבוא, והתמונות המביכות הוצגו כראיה חותכת בבית המשפט. בעל אולץ לשלם את סכום הכתובה, שעומד על מאות אלפי שקלים, והקרע המשפחתי רק הולך ומעמיק שכן האישה הנבגדת והמשפחה המורחבת החליטו לנתק כל קשר גם עם הסבתא המאוהבת.

קישורים ממומנים
עו"ד גדלי סולן – עורכי דין גירושין בחיפה
עו"ד שלומית סטרוגנו – עורכת דין משפחה
– עו"ד בצלאל בניסתה – עורכי דין תעבורה בחיפה
עורכי דין בקריות – משרדי עו"ד מומלצים

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל