19 באוגוסט 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

בשל חפץ חשוד על המסילה: מאות נוסעים הורדו מהרכבת


קרית מוצקין: מאות נוסעים הורדו מהרכבת בעקבות דיווח על חפץ חשוד במסילה * לנוסעים הובטח שאוטובוסים יקחו אותם ליעדם, אך לטענת נוסעים רבים הם נאלצו לשהות "בחוסר ידיעה" כשעתיים מחוץ לתחנה * אחד הנוסעים: "מבין שיש אילוצים אבל הרכבת צריכה להיות ערוכה אליהם"
מאת: אבי דוד

מאות נוסעים מחוץ לתחנת הרכבת בקרית מוצקין (צילום: באמצעות המייל האדום)

"רכבת ישראל לא ערוכה". מאות נוסעים מחוץ לתחנת הרכבת (צילום: באמצעות המייל האדום)

תנועת הרכבות הופסקה הערב (שני)  סמוך לשעה 17:20 בתחנת קרית מוצקין בעקבות חפץ חשוד שנמצא על מסילת הרכבת, סמוך לאזור תעשייה כפר מסריק. את הדיווח העביר למשטרה קצין הביטחון של אחד המפעלים הסמוכים.

כוחות משטרה וחבלנים הגיעו למקום ורכבת ישראל הפסיקה את תנועת הרכבות, שהתחילו והפסיקו את נסיעתן בתחנת קרית מוצקין, עד לסיום טיפול החבלנים בחפץ החשוד.

בעקבות הדיווח על חפץ חשוד, מאות נוסעים הורדו מהרכבת בתחנת קרית מוצקין ונאמר להם כי יגיעו למקום אוטובוסים על מנת לאסוף אותם אך מעדויות הנוסעים עולה כי רק כעבור שעה הגיע אוטובוס אחד שלא הספיק לכולם ורובם שהו מחוץ לתחנה כשעתיים, עד שהודיעה המשטרה על חזרה לשגרה. נוסעים שהתלוננו בפני עובדי הרכבת על האירוע פוצו בכרטיס נסיעה חינם.

"פתאום הודיעו לנו שצריך לרדת מהרכבת והסעות יקחו אותנו ליעדינו", מספר אסף לאתר 'קריות באינטרנט', "בפועל היינו מחוץ לתחנה כשעתיים בחוסר ידיעה מוחלט ורק לאחר מכן הרכבת המשיכה את הנסיעה. הודיעו לנו שמדובר באירוע ביטחוני אבל כולם זעמו כי הרכבת צריכה להיות ערוכה למקרים כאלו. לא ייתכן שנתעכב שעתיים מחוץ לתחנה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל