21 באוגוסט 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

דייל הסברה לשעבר במטרונית: "בז לפרויקט"


גולשים כותבים // אדם רפאלוב:

מטרונית בלבד. מסלול הנסיעה המיוחד

מסלול הנסיעה של המטרונית (צילום ארכיון)

שמי אדם, סטודנט בן 25. אני חושב שאולי יעניין אתכם לשמוע על המטרונית.

אני עובד, או יותר נכון עבדתי, כדייל הסברה (אלה עם החולצות הירוקות). אותנו הדיילים מדריכים איך להסביר לאנשים על המטרונית,שעות פעילות,איך להגיע וכו׳.

במטרונית ישנו קו מספר 1 שיוצא ממרכזית הקריות לחוף הכרמל. הקו הזה ,לפי ההדרכה שקיבלנו וכמובן שגם העברנו את הידע הזה הלאה, אמור לעבוד 24/7.

היום, כשסיימתי את המשמרת שלי בשעה 21:00 הייתי צריך לנסוע למרכזית חוף הכרמל ולא חששתי לרגע על אם יהיה לי איך לחזור,הרי הקו עובד 24/7.

הגעתי לחוף הכרמל עשיתי את סידוריי ולאחר כחצי שעה בערך שבתי לתחנה על מנת לעלות שוב על קו 1 למרכזית הקריות. הגעתי לתחנה שוב בשעה 23:15. חיכיתי בתחנה ביחד עם עוד כעשרה אנשים לפחות כשעתיים שלמות!!!

שום מטרונית לא עברה. ואלה שעברו היו לא בשירות.

בלית ברירה נסעתי בקווי לילה למרכזית המפרץ (נסיעה ל כשעה וחצי) ושם גיליתי מחזה יותר מגעיל. עשרות אנשים מחכים בתחנות המטרונית בתקווה שתבוא אחת.

אנשים המתינו 3 וחצי שעות. אנשים שסיימו לעבוד ורצו להגיע הביתה,ילדים קטנים שהשאירו הורים דואגים ומכל הסוגים והמינים. התחנה פשוט הייתה מוצפת באנשים מיואשים. ושוב בלית ברירה אספתי מספר אנשים וביחד חלקנו מונית ספיישל.

בדרך עם המונית עברנו במרכזית הקריות לתדהמתנו לא הייתה שום ולו מטרונית אחת. המרכזית הייתה ריקה.

פשוט ביזיון שמשחקים ככה בחיים שלנו והופכים אותנו לשפני ניסיונות.

אני מתבייש שעבדתי בתור דייל ועוד יותר שנאלצתי להבטיח ולשקר ללא ידיעתי לאנשים שהמטרונית אכן עובדת 24 שעות (לפחות לגבי קו מספר 1).

אני בז לפרויקט המטרונית ומקווה מאוד שיהיה שינוי.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל