23 באוגוסט 2013

משטרה רגישה: השוטר המקלל הוצב במחלק הנוער


מאיר קנדרו, שנתפס במצלמה נסתרת מאיים על אזרח ומקלל אותו בבוטות ובתוקפנות, הוצב במחלק הנוער של משטרת זבולון – כך חשף האתר news1 * המשטרה: השוטר התנצל על התקרית החמורה, הורד בדרגה, הועבר מתפקידו ונשלח להרצות לשוטרים בכל התחנות ולהסביר את חומרת מעשיו
מערכת קריות באינטרנט

צילום מסך מתוך כלבוטק, ערוץ 2

ממשיך לשרת. מאיר קנדרו

השוטר המקלל מאיר קנדרו, שנחשף במצלמה נסתרת של התוכנית כלבוטק כשהוא מאיים על תחקירן ומגדף אותו במילים בוטות, ממשיך לעבוד במשטרה. אתר news1 דיווח היום (ו') כי יתרה מזאת, הוא אף הוצב בתפקיד חדש במשטרת זבולון – במחלק הנוער. זאת, למרות שטיפול בבני נוער דורש רגישות ועדינות רבה.

פרשת מאיר קנדרו: כל הכתבות

קנדרו, ששירת כראש צוות באגף התשאול של משטרת זבולון, נקרא לסייע לחברו שנחשד בביצוע תרגיל עוקץ ואשר נשאל על כך על-ידי תחקירן כלבוטק. עוד בטרם שאל את התחקירן לשמו ולמעשיו התחיל לאיים עליו במילים בוטות מאוד ולנהוג בתוקפנות.

בתגובה לפרסום הסרטון המביך, גינה מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב יוחנן דנינו, את קנדרו ואמר כי "מדובר בהתנהגות בלתי נסבלת ונפשעת. "לא נעבור לסדר היום, מדובר בהתנהגות בלתי נסבלת", אמר. קנדרו עצמו הוצא לחופשה כפויה עד לסיום הבדיקה בעניינו".

אולם כאמור, עשרה חודשים לאחר פרסום ההוכחות לתוקפנות של קנדרו ובזמן שבו צפות ראיות לאלימות שוטרים בדמות סרטון השימוש הלא סביר באקדח הטייזר, הוא עדיין משרת במשטרה.

פניות שנעשו לאתר משטרת ישראל בדרישה לדעת מדוע קנדרו משרת עדיין במשטרה נענו בתגובה הבאה: "השוטר התנצל על התקרית החמורה והועמד לדין משמעתי בסופו הורד בדרגה והועבר מתפקידו. בכדי למנוע מקרים דומים בעתיד, הוא נשלח להרצות בכל תחנות המשטרה ברחבי הארץ במטרה להסביר לכלל השוטרים את חומרת האירוע ולהביע חרטה על מעשיו".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל