26 באוגוסט 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

צפו במועמד לראשות העיר חונה על המדרכה באדום-לבן


ד"ר צביקה ברקאי (אל"מ במיל'), חבר מועצת עיריית קרית ביאליק ומועמד לראשות העיר, החנה את רכב השברולט שלו באדום-לבן ועל המדרכה * ברקאי בתגובה: "כאזרח וכמועמד לראשות העיר אני חונה רק כחוק"
מאת: יבגני זרובינסקי

ד"ר (אל"מ במיל) צביקה ברקאי

ד"ר (אל"מ במיל) צביקה ברקאי

סביר להניח שהאזרח הרגיל היה חושב פעמיים לפני שהיה חונה באדום-לבן או על המדרכה ברחוב קק"ל בקרית ביאליק (או בכל רחוב אחר). בתמונה שלפניכם מוצג הרכב של ד"ר צביקה ברקאי, חבר מועצת עיריית קרית ביאליק ומועמד לראשות העיר בבחירות הקרובות, חונה באדום-לבן, כאשר 2 גלגלים אף עולים על המדרכה.

עובר אורח שנכח במקום וזיהה את רכבו של ברקאי, תיעד, וסיפר ל"קריות באינטרנט": "יום שני שעבר, השעה 09:10 בבוקר. כל המקומות ברחוב קק"ל בקרית ביאליק פנויים אבל זה לא מפריע למתמודד על ראשות העיר להחנות גם על אדום-לבן וגם על המדרכה. שליחי ציבור צריכים לתת דוגמה אישית לציות לחוקים ובוודאי להתנהגות נאותה בכביש. התאכזבתי מאוד ואני מקווה שמי שנוהג ככה, ומחזיק בתפקיד ציבורי, יטופל לפי החוק כמו אחד האדם".

צביקה ברקאי מסר בתגובה: "כאזרח וכמועמד לראשות העיר אני חונה רק כחוק. כחלק מפתרון מצוקת החנייה בקרית ביאליק, פעלתי לפני כשלוש שנים להשגת הבנה עם משטרת התנועה והעירייה לפיה יאופשר לכלי רכב פרטיים להחנות בשעות הערב ועד הבוקר עם שני הגלגלים על המדרכות, היכן שאין הפרעה לתנועה ובתנאי שמשאירים מקום מעבר להולכי רגל. אני גאה בכך שפתרתי חלקית מצוקת חנייה לתושבים רבים באזור בכלל וברחוב קק"ל בפרט. ד"א, הטיפול בבעיות החנייה הקשות של התושבים בכל העיר יקבל קדימות ראשונה עם היבחרי לראשות העיר, כולל הוספת חניונים רב קומתיים, יצירת חניות נוספות וביטול "מס החנייה" שהטיל ראש העיר על תושבי קרית ביאליק".

בכיר בעיריית קרית ביאליק אמר לקריות באינטרנט: "במידה ויש בידי ברקאי מסמך כלשהו שמאשר את ההבנה עליה הוא מדבר, שיציג אותו".

הרכב של צביקה ברקאי

הרכב של צביקה ברקאי

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל