28 באוגוסט 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

סובלים מתותבות? חסרות לכם שיניים? בואו להתייעץ חינם עם ד"ר רמי פטררו


שיניים חסרות הן לא רק מפגע אסתטי, אלא גם פוגעות בביטחון העצמי וביכולת הלעיסה והדיבור * שיקום שיניים קבוע פותר את הבעיה * ד"ר רמי פטררו, מנהל "המרכז לבריאות השן" בקרית מוצקין, יוצא במבצע לחגים ומזמין את גולשי "קריות באינטרנט" לקבל ייעוץ מקצועי חינם: "הזדמנות לכל אותם אנשים שזקוקים לתותבות חדשות או להשתלות שיניים ,אך קשה להם לעמוד בעלויות הגבוהות הכרוכות בכך"
מערכת קריות באינטרנט

ייעוץ אישי חינם (צילום מסך: פייסבוק של ד"ר רמי פטררו)

ייעוץ אישי חינם (צילום מסך: פייסבוק של ד"ר רמי פטררו)

שיקום קבוע נועד להשלים את השיניים החסרות בפה או בלסת, במטרה להחזיר את יכולת הלעיסה והדיבור, לשפר את המראה האסתטי ואת הביטחון העצמי.  לקראת החגים, יוצא ד"ר רמי פטררו, מנהל "המרכז לבריאות השן" בקרית מוצקין, במבצע בכל מה שקשור לתותבות ולהשתלות שיניים. "המבצע נועד לתת איזושהי הזדמנות לכל אותם אנשים שזקוקים לתותבות חדשות או להשתלות שיניים, אך קשה להם לעמוד בעלויות הגבוהות הכרוכות בכך", אומר ד"ר פטררו.

כמו כן מזמין ד"ר רמי פטררו את הגולשים לקבל ממנו ייעוץ חינם בטל' 077-3377650 או 1800-100-981. כמו כן ניתן להשאיר את פרטיכם וד"ר רמי פטררו יחזור אליכם בהקדם:

לא בכדי נחשב ד"ר פטררו לאחד המובילים בתחום השתלות השיניים בצפון הארץ. ד"ר פטררו בעל ניסיון של למעלה מ-13 שנים. במהלך השנים עבר קורסים והשתלמויות רבות בארץ ובחו"ל. מתעדכן באופן שוטף בכל החידושים בתחום רפואת השיניים, כולל השתתפות מתמדת בכנסים שונים בתחום רפואת השיניים. ד"ר פטררו מבצע באופן שוטף השתלות דנטליות בטכניקות מתקדמות וכן טיפולים משמרים ומשקמים, החזון שלו הוא לתת שירות וטיפול ברמה הכי מקצועית שאפשר תוך שמירה על יחס אישי וחם. כמו כן הוא מנהל את הפורום "השתלות שיניים ויישור שיניים" באתר אינפומד (פורטל הרפואה של ישראל) וגם חבר בעמותה הישראלית להשתלות שיניים.

המרכז לבריאות השן –  דרך עכו 61, קומה 3, קרית מוצקין.

ד"ר רמי פטררו

ד"ר רמי פטררו

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל