28 באוגוסט 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

ראשי רשויות: לא ערוכים לתקיפה מסוריה


יו"ר השלטון המקומי שלמה בוחבוט מזהיר כי הרשויות המקומיות אינן ערוכות למצב הביטחוני ולאפשרות של תקיפה אמריקנית בסוריה. בחדשות 2 דווח כי במכתב ששלח לרה"מ הדגיש: "לא הועברו לראשי הרשויות כל תדרוך או הנחיות להיערכות"

פגיעת טיל בקרית ים במהלך מלחמת לבנון השניה (צילום ארכיון)

פגיעת טיל בקרית ים במהלך מלחמת לבנון השניה (צילום ארכיון)

על רקע עומס שיא בתחנות חלוקת ערכות המגן ברחבי הארץ, מזהירים היום ראשי הרשויות המקומיות כי הן אינן ערוכות למצב הביטחוני. "לא הועברו לראשי הרשויות כל תדרוך או הנחיות להיערכות על ידי הגורמים הממשלתיים", טוען יו"ר מרכז השלטון המקומי שלמה בוחבוט במכתב ששלח לראש הממשלה.

"בשל המתיחות הביטחונית שנוצרה עם היוודע דבר תקיפה אפשרית מצד ארצות הברית בסוריה ובשל ההשלכות על המצב בישראל, חשים ראשי הרשויות המקומיות בצורך להיות שותפים להיערכות הלאומית", כותב בוחבוט.

בחדשות 2 דווח כי לדבריו, העדכונים היחידים להם זכו עד כה ראשי הרשויות היו רק באמצעי התקשורת. "ראשי הרשויות אינם יכולים לתת מענה ראוי לתושביהם מבלי שיעודכנו על ידי הגורמים הממשלתיים", כותב בוחבוט ומבקש שראשי הרשויות ייקחו חלק בדיונים בנושא היערכות העורף.

"אדוני ראש הממשלה, חובה שנציג השלטון המקומי יהיה שותף לכל המהלכים בנושא ביטחון העורף. במקרה של התקפת טילים, אנו הופכים להיות החזית, על כל המשמעויות הנובעות מכך", מדגיש בוחבוט.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל